Vlasové rýžové nudle jsou hotové za 6 až 8 minut a výborně vám zachutnají v polévkách, se zeleninou, masem i houbami. Jsou vyrobené pouze z rýžové mouky a vody a nevaří se - stačí je pouze zalít vřící vodou a nechat odstát.
Celý popisVlasové rýžové nudle jsou bezvaječná těstovina. Zalejí se vařící vodou, ve které se nechají 6 až 8 minut odstát. Vlasové nudle tvoří základ asijských pokrmů a mohou se přidávat i do polévek. Po změknutí je možno tyto nudle smažit v pánvi wok a různě kombiovat s masem, zeleninou, houbami a dochucovat sójovou, rybí nebo ústřicovou omáčkou.
Při objednání tohoto produktu obdržíte rýžové nudle vlasové v plastovém sáčku o obsahu 400 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýže, voda.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 80.7 g |
| Bílkoviny | 7.9 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 1510/361 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 400 g |
| Země původu | Myanmar (Barma) |
| Použití | Do asijských pokrmů a polévek. |
| Výrobce | Couronne |
| Cena za 1 kg | 100 Kč |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993