Kari pasta červená je využívána při přípravě pikantních thajských jídel. Tuto červenou kari pastu můžete koupit v praktickém plastovém kelímku, který lze opakovaně uzavřít a kari pastu tak pohodlně uskladnit.
Celý popisThajská kuchyně je známá svou pikantností a pálivostí, kterou způsobuje právě kari pasta. Díky této červené kari pastě přenesete Thajsko přímo do své kuchyně a na svůj stůl. Červená kari pasta je kombinací šalotky, chilli, soli, sójového oleje, cukru, česneku, citrónové trávy, lístků bazalky a rostliny nazývané galangal (dosti podobná zázvoru).Velmi důležité je kari pastu hned na začátku přípravy pokrmu chvíli smažit na oleji nebo kokosovém krému, který je v thajské kuchyni také velmi používán. Smažením se z kari pasty uvolní její příjemná vůně. Thajská jídla se podávají většinou s rýží, která zmírní pálivost jídel.
Červená kari pasta je hojně výužívána v thajské kuchyni. Kari pastou se dochucují různé masové směsi, špízy, přidává se do polévek a je součástí i zeleninových jídel. Může se přidat i jako dochucovadlo do dresingů na saláty.
Při objednání tohoto produktu obdržíte plastový kelímek červené kari pasty o obsahu 400 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Sušené červené chilli 28 %, citronová tráva, česnek, šalotka, sůl, galgant, koření (semena koriandru, prášek z kmínu).
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 5.4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 2.8 g |
| Sacharidy | 10 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 9.1 g |
| Bílkoviny | 3.9 g |
| Sůl | 11.7 g |
| Energetická hodnota | 509/122 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Kelímek |
| Obsah balení (g) | 400 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | Na kari. |
| Výrobce | Cock brand |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993