Široké rýžové nudle jsou hotové za několik minut a skvěle je využijete v mnoha asijských pokrmech, při restování se zeleninou a masem i do polévek.
Celý popisŠiroké rýžové nudle jsou bezvaječná těstovina. Jsou široké 3 mm a vaří se 6-8 minut. Tvoří základ asijských pokrmů a můžou se přidávat i do polévek. Po uvaření je možno tyto nudle smažit v pánvi wok a různě kombinovat s masem a zeleninou a dochucovat rybí, sójovou nebo ústřicovou omáčkou. K těmto nudlím se hodí hovězí maso.
Nudle vařte ve vroucí vodě 6-8 minut. Poté sceďte a můžete dále upravovat podle svých představ, například restovat s masem či přidat do polévek.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Cock brand Nudle rýžové 3 mm, 375 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýžová mouka (90 %), voda.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.8 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 80 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 7.1 g |
| Sůl | 0.05 g |
| Energetická hodnota | 1517/357 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 375 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | S masem a zeleninou, do polévek. |
| Výrobce | Cock brand |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 0.8 g |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993