Gyoza taštičky plněné kuřecím masem a zeleninou v 600g balení. Jsou rychle připravené, stačí je na pár minut povařit nebo orestovat na pánvi. Nezasíláme přepravní službou!
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu, proto je bohužel nezasíláme přepravní službou. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně.
Gyoza je původně čínský pokrm, ale v Japonsku se stala velmi populární. Jedná se o nudlové, kulaté těstíčko, které se plní masovo zeleninovou směsí. Chuť je lahodná a nevšední, takže rozhodně stojí za ochutnání!
Smažení na pánvi - smažte cca 5 minut na 3 lžících oleje 10 taštiček, dokud nebude těstíčko zlatavé.
Vaření - vařte ve vroucí vodě 3 minuty
Podle chuti podávejte s černým octem nebo omáčkou Ponzu.
Zelenina 33 %( zelí 44%, cibule 31%, česneková pažitka 16%, jarní cibulka 7%, česnek 2 %), pšeničná mouka, kuřecí prsa 16%, voda, kukuřičný sirup, sójová omáčka (voda, odtučněná sója, sůl, pšenice, destilovaný alkohol), kapr a tilapia ryba (želatina, sůl, kvasnicový prášek), voda, řepkový olej, texturovaný sójový protein, rýžový prášek, sójová omáčka (voda, odtučněná sója, sůl, pšenice, destilovany alkohol), kvasnicový prášek, zázvor, sezamový olej, pšeničný lepek, sůl, přírodní cukr, černý pepřový prášek, sójový prášek,
*není původ EU.
Obsahuje alergeny: lepek, sezam, sója. Může obsahovat stopy vejce, ryb, korýšů a měkkýšů.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 4.4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 1.4 g |
| Sacharidy | 20.4 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 2.8 g |
| Bílkoviny | 7.6 g |
| Sůl | 1 g |
| Energetická hodnota | 660/157 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 600 g |
| Země původu | Německo |
| Použití | Jako hlavní chod. |
| Výrobce | Bibigo |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993