Hotové taštičky gyoza plněné tofu a zeleninou. Hodí se jako hlavní chod či jako nevšední party občerstvení. Nezasíláme přepravní službou PPL a Zásilkovna.
Celý popisMražené produkty nejsou vhodné pro přepravu službou PPL a Zásilkovna. Doporučujeme osobní odběr v naší prodejně nebo kurýra po Praze.
Gyoza je původně čínský pokrm, ale v Japonsku se stala velmi populární. Jedná se o nudlové, kulaté těstíčko, které se plní masovo zeleninovou směsí. Chuť je lahodná a nevšední, takže rozhodně stojí za ochutnání!
Smažení na pánvi - smažte 7 minut na 3 lžících oleje, dokud nebude těstíčko zlatavé.
Vaření v páře: Jakmile se voda pod pařákem začne vařit, vložte do něj cca 4-5 taštiček a pařte 8 minut.
Podle chuti podávejte s omáčkou Ponzu.
Zelenina 46% (zelí 59%, mrkev 17%, cibule 9%, špenát 8%, jarní cibulka 7%), pšeničná mouka, voda, tofu 4% (sojóvé boby, voda, zpevňující prostředek: chlorid hořečnatý), sójová omáčka (voda, sójové boby, pšenice, sůl), tapiokový škrob, cukr, vermičeli nudle (hrachový škrob, kukuřičný škrob, voda, mungo fazolkový škrob), izolovaný sójový protein, sezamový olej, drožďový extrakt, řepkový olej, jodizovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), pšeničný lepek, zahušťovadlo: methylcelulóza, česnek, černý pepř.
Obsahuje alergeny: lepek, sója, sezam.
Skladujte při teplotě -18°C
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 3 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.4 g |
| Sacharidy | 26 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.5 g |
| Bílkoviny | 5.2 g |
| Sůl | 1.4 g |
| Energetická hodnota | 653/155 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 600 g |
| Země původu | Německo |
| Použití | Jako hlavní chod. |
| Výrobce | Bibigo |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 3.8 g |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993