Vynikající tenoučké, pšeničné nudle Somen, které se obvykle podávají za studena s omáčkou Tsuyu. Hodí se také do polévek k masu a zelenině.
Celý popisNudle Somen jsou tenké pšeničné bílé nudle (1,3 mm v průměru). Výroba Somen nudlí vzniká napínáním těsta pomocí rostlinného oleje a poté jsou sušeny na vzduchu.
Nudle se obvykle podávají po uvaření za studena s omáčkou Tsuyu. Dále nudle můžeme využít jako zavářku do polévky a nebo jako přílohu k masu a zelenině.
Některé restaurace mají na zahrádce vybudovaný bambusový žlab, v kterém neustále proudí nudle somen s velmi ledovou vodou. Zákazník si tak hůlky nudle loví a namáčí do omáčky Tsuyu.
Nudle vařte ve velkém množství vroucí vody asi 3 minuty a poté je dobře opláchněte studenou vodou. Podávejte studené nebo teplé.
Při objednání tohoto produktu obdržíte nudle Somen o obsahu 270 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, voda, sůl.
Obsahuje alergeny: Lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 70 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.5 g |
| Bílkoviny | 9.2 g |
| Sůl | 3.5 g |
| Energetická hodnota | 1409/332 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 270 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Studené nebo teplé s omáčkou tsuyu či masem a zeleninou. |
| Výrobce | Akagi |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993