Bambusový pařák průměr 20 cm (dva díly + poklička)

Více informací

Produkt v naší nabídce Bambusový pařák průměr 20 cm (dva díly +​ poklička) má objednací číslo 33625.

Produkt Bambusový pařák průměr 20 cm (dva díly +​ poklička) je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Bambusový pařák průměr 20 cm (dva díly +​ poklička) je stanovena na 465.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Bambusový pařák průměr 20 cm (dva díly +​ poklička)

Bambusový pařák, dvojdílný s pokličkou, využijete především při přípravě asijských pokrmů, např. různých plněných taštiček, k vaření zeleniny, masa.

Vaše konečná cena 465 Kč vč. DPH
Objednací číslo33625
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

Využití

Bambusový pařák využijete při přípravě masa, zeleniny nebo plněných taštiček v páře. Napařování se v poslední době stalo velmi populárním způsobem přípravy jídla. Díky vaření v páře si potraviny uchovají svou barvu, chuť, výživné látky, minerály a vitamíny. Před prvním použitím pařáku jednotlivé díly dobře umyjte horkou vodou. Připravte si pánev wok nebo jiný vhodný hrnec a přiveďte v něm k varu asi 2 cm vody na dně. Do jednotlivých pater bambusového pařáku naskládejte potraviny, které chcete připravovat, dochuťte je kořením nebo bylinkami a následně jednotlivá patra naskládejte na sebe. Poslední díl pařáku přiklopte pokličkou a celý pařák pak vložte do hrnce s vroucí vodou a nechte potraviny propařovat podle potřeby.

Upozornění

Bambusový pařák se nedoporučuje mýt v myčce. Po použití pařák opláchněte vodou nebo otřete mokrým hadříkem a nechte pořádně vyschnout.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte bambusový pařák (2 díly plus poklička) o rozměru 20 cm v průměru, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Bambus.
  • Rozměr: Průměr 20 cm
  • Použití: Na vaření zeleniny, masa, plněných taštiček a knedlíčků v páře .
  • Země původu: Čína.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný