Literatura

zobrazuji 110 z 10   
 • Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání

  Kniha Věra Čáslavská Život na olympu ( Pavel Kosatík) Aktualizované vydání
  Ihned k odeslání
  279 Kč

  Kniha Pavla Kosatíka Věra Čáslavská - Život na olympu je autorizovaným životopisem, zachycujícím vůbec poprvé uceleně a plasticky celou dosavadní životní dráhu jedné z nejvýznamějších českých žen nové doby. Aktualizované vydání.

 • Kniha Mitsuko - Vlasta Čiháková Noshiro

  Kniha Mitsuko -​ Vlasta Čiháková Noshiro
  Do 5ks u dod.
  299 Kč

  Kniha Mitsuko od autorky Vlasty Čihákové Noshiro vás provede životním příběhem jedné z prvních Japonek, jež přicestovaly do Evropy. Manžel Mitsuko hrabě Heinrich patřil na přelomu 19. a 20. století k nejvýznamějším osobnostem rakouské aristokracie.

 • Kniha Šest čtyři - Hideo Yokoyama

  Kniha Šest čtyři -​ Hideo Yokoyama
  Ihned k odeslání
  449 Kč

  ..Není to jen detektivka, ale kniha o byrokracii a o tom, že policisté mohou být daleko horší zločinci než samotní gangsteři. Knihu přečtete jedním dechem.

 • Kniha Japonské umění lesní terapie, Šinrin-Joku

  Kniha Japonské umění lesní terapie,​ Šinrin-​Joku
  Ihned k odeslání
  399 Kč

  Šinrin-joku neboli lesní terapie je současný trend trávení času v lese pro zlepšení fyzické i psychické pohody. Praxe je velmi jednoduchá – můžete objímat stromy, chodit naboso po trávě nebo jenom vědomě a intenzivně dýchat čistý vzduch.

 • Kniha Pikunikku, ilustrovaná kniha o Japonsku

  Kniha Pikunikku,​ ilustrovaná kniha o Japonsku
  Na dotaz
  365 Kč

  Nemáte ani potuchy, co je to secubun, jókai, onsen nebo šiči-go-san? Nevadí. V knize Pikunikku (Japonský piknik) se to dozvíte. Kniha obsahuje spoustu zajímavostí a postřehů ze Země vycházejího slunce a rozhodně se při jejím prohlížení nebudete nudit.

 • Učebnice japonské kaligrafie

  Učebnice japonské kaligrafie
  Na dotaz
  305 Kč

  Autor této knihy chce zdůraznit, že japonská kaligrafie není jen krasopis, nýbrž vizuální umění, které přesahuje význam slova "psaní/psát".

 • Obrázkové Kandži

  Obrázkové Kandži
  Ihned k odeslání
  155 Kč

  Zábavná učebnice japonského znakového písma. V knize je stručně uvedené základní dělení znaků a jejich historický vývoj. Z této učebnice se může učit jak úplný laik, ale i pokročilý. Znaky jsou krásně vysvětlené obrázkovou formou.

 • Učebnice - obrázková Hiragana

  Učebnice -​ obrázková Hiragana
  Ihned k odeslání
  130 Kč

  Tato učebnice je určená všem, kteří se chtějí naučit základnímu typu japonského písma, které se nazývá hiragana. Zvládnutí hiragany je nutnou vstupní branou do světa japonského písma pro cizince stejně jako pro japonské děti.

 • Katakana zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma

  Katakana zábavná obrázková učebnice japonského slabičného písma
  Ihned k odeslání
  130 Kč

  Tato publikace je určena všem, kteří se chtějí naučt japonskou slabičnou abecedu Katakana. Písmena katakany jsou pro cizince těžko zapamatovatelná. Proto jsou v této učebnici používané obrázky,které mají usnadnit zapamatování všech 46 písmem katakany.

 • Sudoku Kandži japonské znaky

  Sudoku Kandži japonské znaky
  Ihned k odeslání
  85 Kč

  Japonské sudoku. Laik i student japonštiny se u této knihy nebudou nudit. V této knize je představeno 90 znaků,což je zlomek povinných 1945 znaků pro gramotného Japonce a ještě menší část z celkového počtu užívaných znaků.

Literatura

Ve skupině literatura máte na výběr produkty od několika výrobců Česko-japonská společnost, Mikosoft, Mladá fronta a.s.... Označení Literatura akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Literatura jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Literatura mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Literatura a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Literatura a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Literatura máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný