ZLEVNĚNÝ PRODUKT: Minimální trvanlivost do 10. 5. 2026. Luštěninové krekry z hrachu s chia semínky mají vysoký obsah proteinů a vlákniny. Jsou vhodné jako fitness svačinka, ale výborně se hodí i k pivu či vínu.
Celý popisPOMOZTE NÁM NEPLÝTVAT
Z důvodu kratší expirace nyní tento produkt nabízíme za zvýhodněnou cenu. Minimální trvanlivost: 10. 5. 2026.
Krekry si přibalte na cestu jako zdravý mls, nebo je přidejte jako ozdobu na polévku. Jsou bezlepkové, mají vysoký obsah vlákniny a proteinů. Zkuste je jako fitness svačinku, nebo k pivu či vínu. Jsou vhodné pro vegany, neobsahují konzervanty, barviva ani GMO.
Při objednání tohoto produktu obdržíte sáček luštěninových krekrů s chia semínky o obsahu 40 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Hrachová mouka 85%, chia 3 %, řepkový olej, kukuřičná mouka, mořská sůl, karotka, cibule, kvasniční extrakt, petržel, extrakty koření, koření.
Může obsahovat stopy sezamu a sóji.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 13.3 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 1.5 g |
| Sacharidy | 41.4 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 5.8 g |
| Bílkoviny | 19.9 g |
| Sůl | 3 g |
| Energetická hodnota | 1523/363 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 40 g |
| Země původu | Česká republika |
| Použití | pochutina |
| Výrobce | Luskeeto |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 19.1 g |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993