ZLEVNĚNÝ PRODUKT: Minimální trvanlivost do 26. 5. 2026. Hořká nebo sladká? S řepou si užijete obojí. Tyto čočkové krekry s řepou jsou výborné a navíc bezlepkové, mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny a jsou vhodné i pro vegetariány.
Celý popisPOMOZTE NÁM NEPLÝTVAT
Z důvodu kratší expirace nyní tento produkt nabízíme za zvýhodněnou cenu. Minimální trvanlivost: 26. 5. 2026.
Krekry si přibalte na cestu jako zdravý mls, nebo je přidejte jako ozdobu na polévku. Jsou bezlepkové, mají vysoký obsah vlákniny a proteinů. Zkuste je jako fitness svačinku, nebo k pivu či vínu. Jsou vhodné pro vegany, neobsahují konzervanty, barviva ani GMO.
Při objednání tohoto produktu obdržíte sáček čočkových krekrů ns řepou o obsahu 40 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Hrachová mouka 81%, čočková mouka, červená řepa 8%, řepkový olej, chia semínka, bezlepkové droždí, bramborový škrob, sůl, směs koření,
Může obsahovat stopy sezamu a sóji.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 15.7 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 1.4 g |
| Sacharidy | 55 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 6.4 g |
| Bílkoviny | 22.1 g |
| Sůl | 3 g |
| Energetická hodnota | 1767/451 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Země původu | Česká republika |
| Použití | pochutina |
| Výrobce | Luskeeto |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 16 g |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993