Sake na vaření King Brewing je vyrobené v Japonsku a je velmi oblíbené díky své umami chuti a schopnosti odhalit skryté chutě v jídle.
Celý popisRýžové víno je velmi důležitým dochucovadlem při vaření a přípravě čínských a asijských pokrmů. Nemělo by se ničím nahrazovat, protože má svou specifickou a nezaměnitelnou chuť. Není určeno k pití, ale k dochucení pokrmů při vaření. Je nedílnou součástí při přípravě omáčky teriyaki, kdy se míchá spolu se sójovou omáčkou a mirinem.
Při objednání tohoto produktu obdržíte King Brewing Sake na vaření 1 l, v počtu kusů, který si objednáte.
Saké na vaření (rýže, rýžové koji, sůl), voda.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 2.8 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.1 g |
| Bílkoviny | 0.5 g |
| Sůl | 1.9 g |
| Energetická hodnota | 335/80 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Na vaření. |
| Obsah balení (l) | 1 l |
| Výrobce | King Brewing |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993