Japonská majonéza je skvělá do salátů, pomazánek i do maki sushi. Nabízí bohatší, krémovější chuť než běžné majonézy a je nepostradatelnou surovinou v japonské kuchyni.
Celý popisJaponská majonéza QP (čti „kjúpí“) byla představena v roce 1925 a od té doby je nepostradatelnou surovinou v japonské kuchyni. Nejoblíbenější je značka Kewpie. QP má bohatší, krémovější chuť než obvyklé majonézy, a to mimo jiné díky použití žloutků místo celých vajec a octu.
Použití majonézy QP je opravdu široké. Využijete ji do salátů, pomazánek a v typicky japonské kuchyni především na placky okonomijaky, do maki sushi nebo například jako omáčku ke smaženému kuřeti Kara age. V Japonsku najdete QP skoro ve všem – jako příchuť slaných tyčinek či chipsů, jako omáčku na těstoviny, zálivku na toasty či dokonce na palačinkách.
Při objednání tohoto produktu obdržíte majonézu QP v tubě o obsahu 450 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rostlinný olej (řepka, sójové boby) olej 70%, žloutky 14%, obilný ocet (voda, alkohol, jablečný ocet, kukuřice, ječmen, slad, glukóza, sake kasu, cukr), voda, sůl, koření), dochucovadlo E621, koření.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 72 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 8.5 g |
| Sacharidy | 0.6 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.6 g |
| Bílkoviny | 2.4 g |
| Sůl | 1.8 g |
| Energetická hodnota | 2842/680 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Obsah balení (g) | 450 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Do sushi, salátů, pomazánek, jako omáčka. |
| Výrobce | Kewpie |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993