Tteoboki je korejské pouliční jídlo skládající se z těchto rýžových válečků podávaných v omáčce na bázi gochujang chilli pasty, zdobené jarní cibulkou, sezamem, vařenými vejci a rybími koláčky. Nyní si budte moci tteoboki uvařit i doma, balení vystačí na 3-4 porce.
Celý popis
Tento výhodný set vám nebývale zjednoduší přípravu populárního pouličního korejského pokrmu. Sada obsahuje rýžové válečky tteoboki a omáčku Sempio Tteokbokki.
Tteokbokki je korejské pouliční jídlo, jedná se o žvýkavé rýžové koláčky ve tvaru jakýchsi válečků krájených našikmo, které se podávají nejčastěji v pikantní omáčce složené z chilli pasty gochujang a zdobené jarní cibulkou, vařenými vejci či rybími koláčky, sypané sezamem. Tteokbokki mohou být podávané i v jiných omáčkách, třeba na bázi sójovky, kari, černých fazolí či krémů.
Jako hlavní chod.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Jongga Tteokbokki 500 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýže 99%, sůl, obilný alkohol.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.5 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.6 g |
| Sacharidy | 49 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 4.4 g |
| Sůl | 0.54 g |
| Energetická hodnota | 954/228 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 500 g |
| Země původu | Jižní Korea |
| Použití | K dodělání doma, stačí povařit v omáčce a dozdobit. |
| Výrobce | Jongga |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993