Prvotřídní japonská rýže, která je pěstována na severu ostrova Honšú. Jedná se o krátkozrnnou lepkavou rýži, která je ideální na přípravu sushi, ale i jiných pokrmů nejen z japonské kuchyně. V porovnání s jinými rýžemi má Koshihikari vysoký obsah minerálů, vitamínů a vlákniny.
Celý popisKoshihikari je nejpopulárnější rýží v Japonsku - vždyť téměř 80 % Japonců do svého jídelníčku zařazuje výhradně právě rýži Koshihikari. Její ideální elasticita a lepkavost je přímo předurčena k výrobě prvotřídního sushi. Přidejme k tomu lahodnou nasládlou chuť a intenzivní aroma a dostaneme odpověď na otázku, proč je v Japonsku tak oblíbená. A zdaleka ne jen pro přípravu sushi - výborně vám zachutná třeba ke grilovanému masu, k čerstvé rybě nebo ke kimchi a další nakládané zelenině.
Pro největší čerstvost je rýže do ČR dovážena ve formě hnědé rýže, a teprve zde se tzv. tříštěním zpracuje na bílou rýži.
Originální japonská rýže původem ze severní části hlavního ostrova Honšú. Na Honšu jsou ideální podmínky pro pěstování kvalitní, chutné a lahodné rýže. Tato rýže se pěstuje v oblasti Inashiki v prefektuře Ibaraki, v této oblasti se pěstují dva nejpopulárnější druhy rýží v Japonsku a to právě tato Koshihikari a Akitakomahi.
Kvalita rýže je na nejvyšší úrovni. Rýže je nejkvalitnější, nejčerstvější a nejchutnější. Je velmi lepkavá a tudíž skvělá na výrobu sushi, hodí se však i k jiným nejenom japonským pokrmům.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Koshihikari japonskou rýže, 2 kg, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýže 100 %.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.3 g |
| Sacharidy | 79.7 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.3 g |
| Bílkoviny | 5.21 g |
| Sůl | 0.000312 g |
| Energetická hodnota | 350 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Na sushi ale i na jiné pokrmy. |
| Obsah balení (kg) | 2 kg |
| Výrobce | Ibaraki |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993