Japonská limonáda s příjemnou příchutí citrusu yuzu. Limonáda je atraktivně balená ve skleněné lahvičce s kuličkou ve víčku, kulička po otevření vytvoří v limonádě bublinky.
Celý popisRamune limonáda je velmi oblíbená v Japonsku. Je originálně balená ve skleněné lahvičce, která má v uzávěru kuličku, co vytvoří v limonádě bublinky.
Při objednání tohoto produktu obdržíte lahvičku ramune limonády o obsahu 200 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Glukózo-fruktózový sirup, oxid uhličitý, příchuť yuzu, barvivo *E102, regulátor kyselosti E330.
*E102 Může mít vliv na pozornost a aktivitu dětí.
Po otevření rychle spotřebujte.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 13 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 221/53 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | K pití. |
| Obsah balení (ml) | 200 ml |
| Výrobce | Hata |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993