Velmi oblíbená japonská limonáda s populární hroznovou příchutí. Otevřením se vytvoří v limonádě bublinky.
Celý popisRamune limonáda je velmi oblíbená v Japonsku. Je originálně balená ve skleněné lahvičce, která má v uzávěru kuličku, co vytvoří v limonádě bublinky.
Při objednání tohoto produktu obdržíte lahvičku ramune limonády o obsahu 200 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda 87%, cukr, vysoce fruktózový kukuřičný sirup, regulátor kyselosti E290, kyselina E330, příchuť, barvivo: E102, E129, E133.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 9.7 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 9.7 g |
| Bílkoviny | 0.1 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energetická hodnota | 164/39 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | k pití |
| Výrobce | Hata |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993