Populární japonská limonáda s jahodovou příchutí, otevřením se vytvoří v limonádě bublinky.
Celý popisRamune limonáda je velmi oblíbená v Japonsku. Je originálně balená ve skleněné lahvičce, která má v uzávěru kuličku, co vytvoří v limonádě bublinky.
Při objednání tohoto produktu obdržíte lahvičku ramune limonády o obsahu 200 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, glukózo-fruktózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), duchucovadla.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 9.7 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 4.5 g |
| Bílkoviny | 0.1 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 163/39 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Skleněná láhev |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | K pití. |
| Obsah balení (ml) | 200 ml |
| Výrobce | Hata |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993