Větší kilové balení nakládané zeleniny Tsukemono je určeno pro skutečné milovníky této typické japonské přílohy. Jedná se o směs sedmi druhů zeleniny nakrájené na tenké proužky a naložené do speciálního nálevu. Fukujin zuke by nemělo chybět při servírování japonského kari.
Celý popisNakládaná zelenina Fukujin zuke (také Tsukemono) je v Japonsku velmi populární. Jedná se o směs sedmi druhů zeleniny (bílá ředkev, lilek, lotosový kořen, zázvor, dýně, houby shitake a udo, což je rostlina s tuhým bílým stvolem a zelenými listy, která chutí připomíná chřest) naložené ve speciálním nálevu ze soli, sójové omáčky, vody a mirinu.
Nakládaná zelenina Fukujin zuke se používá jako příloha k japonským pokrmům. Neodmyslitelnou přílohou je především k japonskému jídlu „kare raisu“.
Při objednání tohoto produktu obdržíte nakládanou zeleninu Fukujin zuke v sáčku o obsahu 1kg, v počtu kusů, který si objednáte.
Ředkev 50%, glukózový sirup, cukr, okurka 6%,sójová omáčka (voda, sójové boby, pšeniče, sůl), voda, sůl, lilek 1,5%, zázvor 0,5 %, kyselina E270, E260, E330, konzervant: E202, sezam, barvivo E163, E101.
Obsahuje alergeny: Sója, lepek, sezam.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 14.2 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0.2 g |
| Sůl | 2.3 g |
| Energetická hodnota | 270/65 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Země původu | Čína |
| Použití | příloha k masu |
| Obsah balení (kg) | 1 kg |
| Výrobce | Daruma |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993