Tácy

zobrazuji 1324 z 37     
 • Bílý tác s dekorem 28,2 x 12,6 cm

  Bílý tác s dekorem 28,​2 x 12,​6 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  299 Kč

  Originál japonský tác je vhodný na servírování sushi, ale dá se využít i na jiné pokrmy. Je krásné bílé barvy s černým motivem kaněk.

 • Set na servírování pro 2 osoby tyrkys (tácy, misky, mističky na sojovou omáčku, hůlky)

  Set na servírování pro 2 osoby tyrkys (tácy,​ misky,​ mističky na sojovou omáčku,​ hůlky)
  Ihned k odeslání
  995 Kč

  Tento setík je určen pro dvě osoby a obsahuje vše co je potřeba k servírování sushi. Set je nádherné, azurové barvy a je vyrobený z kameniny. Dojme i obdarovaného.

 • Set na servírování pro 2 osoby růžový (tácy, misky, mističky na sojovou omáčku, hůlky)

  Set na servírování pro 2 osoby růžový (tácy,​ misky,​ mističky na sojovou omáčku,​ hůlky)
  Ihned k odeslání
  995 Kč

  Tento setík je určen pro dvě osoby a obsahuje vše co je potřeba k servírování sushi. Set je vyrobený z kameniny, po stranách je černé barvy. Ze shora je světle růžový zalitý v glazuře s vysokým leskem, která tak zvýrazňuje růžovou barvu.

 • Tác širomi keramický, hranatý se zvýšeným okrajem větší, bílý

  Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

 • Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s větším táckem se stejným dekorem.

 • Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s bílým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm
  Do 5ks u dod.
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác se žíhaným lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě.Bílý tác s modrým lemovánímy se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm

  Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s motivem vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.

 • Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm
  Do 5ks u dod.
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se výborně hodí na servírování suši a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s modrým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Oriental selection... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný