Tácy

zobrazuji 1324 z 47     
 • Tác bílý 28 cm x 20 cm x 2 cm

  Tác bílý 28 cm x 20 cm x 2 cm
  Ihned k odběru
  280 Kč

  Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila… Bílá vrána, bílá noc, bílých tácků není nikdy dost... V naší nabídce máme bílé tácky a tácy v různých velikostech, takže neváhejte, nakupujte a kombinujte podle libosti.

 • Tác keramický 20 x 17 cm

  Tác keramický 20 x 17 cm
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Tác má fialkovou glazuru a jeho okraje sou olemovány modrým proužkem. Každý kousek je originálem, protože tácky jsou ručně zdobeny. Tác slouží na servírování sushi. Rozměry 20 x 17 cm.

 • Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm

  Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm
  Ihned k odběru
  210 Kč

  K servírování sushi patří a je neodmyslitelnou součástí tác na servírovíní sushi, kde si kousky sushi naaranžujete a oslníte a možná i překvapíte tak každého hosta. Tácek má tvar mušle s fialkovou glazurou a lehce vyvýšenými okraji.

 • Tác černý matný 26 x 11cm

  Tác černý matný 26 x 11cm
  Ihned k odběru
  199 Kč

  Tác určený na servírování sushi černé barvy o rozměrech 26 cm x 11 cm.

 • Tác keramický Maiko

  Tác keramický Maiko
  Do 5ks
  280 Kč

  Tác vhodný na servírování sushi o rozměrech 29 cm x 16,5 cm. Tácek je bílé barvy s černým lemováním a uvnitř tácku je nápis "Maiko".

 • Tác Edako bílý s černým lemováním 23 x 23 cm

  Tác Edako bílý s černým lemováním 23 x 23 cm
  Do 5ks
  270 Kč

  Tento keramický tác s bílou glazurou a černým lemováním je skvělý na servírování suši a dalšího pohoštění během vašich oslav, večírků a společenských událostí. Je ručně vyráběn speciálně pro naší prodejnu, a proto každý zakoupený kus je originální.

 • Tác bílý s černým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s černým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Do 5ks
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědým lemováním a zelenou kytkou 10 x 23 cm

  Tác bílý s hnědým lemováním a zelenou kytkou 10 x 23 cm
  Do 5ks
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s hnědým lemováním s motivem zelené vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.

 • Tác na předkrm s logem

  Tác na předkrm s logem
  Do 5ks
  180 Kč

  Tác vhodný na servírování sushi o rozměrech 24,5, cm x 10 cm. Tácek je bílé bravy s černým lemováním a uvnitř tácku je nápis "Maiko". Na tácek se Vám vejde tak 5 ks sushi.

 • Set na servírování sushi zelený (pro 2 osoby)

  Set na servírování sushi zelený (pro 2 osoby)
  Ihned k odběru
  995 Kč

  Chcete být při servírování sushi opravdu originální? S tímto krásným zeleno-hnědým setem se to jistě povede. Součástí setu jsou dva tácky, dvě mystičky na sójovou omáčku, dvě misky na rýži a dva páry jídelních hůlek. Vše je navíc krásně dárkově zabaleno.

 • Tác plastový hnědý se zlatým dekorem kulatý 25 x 6 cm

  Tác plastový hnědý se zlatým dekorem kulatý 25 x 6 cm
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  850 Kč

  Originální, japonský, plastový tác je určen k servírování sushi.

 • Set na servírování sushi pro dvě osoby s modrými kytičkami

  Set na servírování sushi pro dvě osoby s modrými kytičkami
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  750 Kč

  Tento nádherný,japonský setík je určen pro ty,kdo si doma vyrábí sushi a chce své sushi mít krásně naservírované. Setík je pro dvě osoby a určitě dojme i obdarovaného.Tácek má rozměry 21 cm x 3,5 cm. Mistička 8,3 cm x 3 cm. Setík je vyrobený z porcelánu

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Oriental selection, Svitlana Ivanyna... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný