20 let

Tácy

zobrazuji 1324 z 33     
 • Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm

  Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm
  Ihned k odeslání
  195 Kč

  K servírování sushi patří a je neodmyslitelnou součástí tác na servírovíní sushi, kde si kousky sushi naaranžujete a oslníte a možná i překvapíte tak každého hosta. Tácek má tvar mušle s fialkovou glazurou a lehce vyvýšenými okraji.

 • Tác bílý 25,5 x 15 cm

  Tác bílý 25,​5 x 15 cm
  Ihned k odeslání
  195 Kč

  Krásný bílý tác se výborně hodí nejen na servírosuši, ale i jiných pochutin. Má v sobě prohlubeň na dolití sójové omáčky.

 • Tác keramický 20 x 17 cm

  Tác keramický 20 x 17 cm
  Ihned k odeslání
  199 Kč

  Tác má fialkovou glazuru a jeho okraje sou olemovány modrým proužkem. Každý kousek je originálem, protože tácky jsou ručně zdobeny. Tác slouží na servírování sushi. Rozměry 20 x 17 cm.

 • Tác Edako keramický, se zvýšeným okrajem, bílý s kaňkami 16 x16 cm

  Tác Edako keramický,​ se zvýšeným okrajem,​ bílý s kaňkami 16 x16 cm
  Ihned k odeslání
  199 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s býlími kaňkami se hodí na servírování sushi.

 • Tác Edako keramický, hranatý se zvýšeným okrajem, bílý s kaňkami 32,5 cm x 10,5 cm x 2,5 cm

  Tác Edako keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem,​ bílý s kaňkami 32,​5 cm x 10,​5 cm x 2,​5 cm
  Ihned k odeslání
  205 Kč

  Bílý tác s černým lemováním a černými kaňkami je vhodný na servírování sushi, ale rozhodně se nemusí použít pouze takto jednostranně. Lze na něm servírovat jakékoliv jiné občerstvení a pokrm. Tác můžete pěkně zkombinovat i s jiným nádobím z naší nabídky.

 • Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s modrým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s hnědým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bleděmodrý japonský s motivem sakury 19 cm x 13 cm x 2,5 cm

  Tác bleděmodrý japonský s motivem sakury 19 cm x 13 cm x 2,​5 cm
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  225 Kč

  Tento tác v bleděmodré barvě s motivem květu sakury se výborně hodí nejen na servírování sushi, ale i jiných pochutin. Tác je vyroben v Japonsku a lze ho velmi pěkně zkombinovat s jinými výrobky se stejným sakurovým motivem z naší nabídky.

 • Tác bílý 22 cm x 16,5 cm x 2 cm

  Tác bílý 22 cm x 16,​5 cm x 2 cm
  Ihned k odeslání
  225 Kč

  Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila… Bílá vrána, bílá noc, bílých tácků není nikdy dost... V naší nabídce máme bílé tácky a tácy v různých velikostech, takže neváhejte, nakupujte a kombinujte podle libosti.

 • Tác Edako keramický, hranatý se zvýšeným okrajem, bílý s kaňkami 28 cm x 15,5 cm x 3 cm

  Tác Edako keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem,​ bílý s kaňkami 28 cm x 15,​5 cm x 3 cm
  Ihned k odeslání
  237 Kč

  Bílý tác s černým lemováním a černými kaňkami je vhodný na servírování sushi, ale rozhodně se nemusí použít pouze takto jednostranně. Lze na něm servírovat jakékoliv jiné občerstvení a pokrm. Tác můžete pěkně zkombinovat i s jiným nádobím z naší nabídky.

 • Tác černý matný s červeným dekorem 21,5 x 21,5 cm

  Tác černý matný s červeným dekorem 21,​5 x 21,​5 cm
  Ihned k odeslání
  240 Kč

  Černý tác s červeným dekorem využijete především k servírování suši, ale je možné pro něj najít i jiné využití.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Oriental selection... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný