Tácy

zobrazuji 112 z 37   
 • Tác šedočerný se znaky 18,5 x 13,5 cm

  Tác šedočerný se znaky 18,​5 x 13,​5 cm
  Ihned k odeslání
  160 Kč

  Tento tác je šedé barvy s černými nepravidelnými tečkami, tác je zdoben červenými a bílými znaky a má jeden černý lesklý roh. Využijete jej například k servírování sushi.

 • Tác černý se znaky 19,5 x 12,5 cm

  Tác černý se znaky 19,​5 x 12,​5 cm
  Ihned k odeslání
  160 Kč

  Menší černý tác s červenými a bílými znaky. Využijete jej na servírování sushi, tempury, jarních závitků či podobných pokrmů.

 • Tác bílý 26 x 11 cm

  Tác bílý 26 x 11 cm
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Krásný bílý tác se výborně hodí nejen na servírosuši, ale i jiných pochutin.

 • Tác bílý 20,5 x 20,5 cm

  Tác bílý 20,​5 x 20,​5 cm
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Jednoduchý bílý tác se výborně hodí nejen na servírování sushi, ale i jiných pochutin.

 • Tác širomi keramický, hranatý se zvýšeným okrajem větší, bílý

  Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

 • Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s větším táckem se stejným dekorem.

 • Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s bílým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm

  Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s motivem vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.

 • Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě.Bílý tác s modrým lemovánímy se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm
  Do 5ks u dod.
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác se žíhaným lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědým lemováním 23 cm x 9 cm x 2,5 cm

  Tác bílý s hnědým lemováním 23 cm x 9 cm x 2,​5 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Co nesmí chybět na žádné sushi party? Samozřejmě, že sushi naservírované na vkusném nádobí. Tác bílý s hnědým lemováním je pro tento účel jako stvořený, a pozor tento tác je vyroben speciálně pro naší prodejnu, takže ho nekoupíte nikde jinde na světě.

 • Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm

  Talíř ve tvaru mušle 18 x 16 cm
  Ihned k odeslání
  195 Kč

  K servírování sushi patří a je neodmyslitelnou součástí tác na servírovíní sushi, kde si kousky sushi naaranžujete a oslníte a možná i překvapíte tak každého hosta. Tácek má tvar mušle s fialkovou glazurou a lehce vyvýšenými okraji.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Oriental selection... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný