Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Tácy

zobrazuji 112 z 35   
 • Tác šedočerný se znaky 18,5 x 13,5 cm

  Tác šedočerný se znaky 18,​5 x 13,​5 cm
  Ihned k odeslání
  160 Kč

  Tento tác je šedé barvy s černými nepravidelnými tečkami, tác je zdoben červenými a bílými znaky a má jeden černý lesklý roh. Využijete jej například k servírování sushi.

 • Tác černý se znaky 19,5 x 12,5 cm

  Tác černý se znaky 19,​5 x 12,​5 cm
  Ihned k odeslání
  160 Kč

  Menší černý tác s červenými a bílými znaky. Využijete jej na servírování sushi, tempury, jarních závitků či podobných pokrmů.

 • Tác bílý 26 x 11 cm

  Tác bílý 26 x 11 cm
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Krásný bílý tác se výborně hodí nejen na servírosuši, ale i jiných pochutin.

 • Tác bílý 20,5 x 20,5 cm

  Tác bílý 20,​5 x 20,​5 cm
  Ihned k odeslání
  175 Kč

  Jednoduchý bílý tác se výborně hodí nejen na servírování sushi, ale i jiných pochutin.

 • Tác širomi keramický, hranatý se zvýšeným okrajem větší, bílý

  Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

 • TÁC Edako keramický, hranatý se zvýšeným okrajem, bílý s kaňkami 27 cm x 11 cm

  TÁC Edako keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem,​ bílý s kaňkami 27 cm x 11 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Obdelníkovitý tácek se zvýšenými okraji. Tácek je bíle glazovaný s černým olemováním a japonským motivem.

 • Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s větším táckem se stejným dekorem.

 • Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s bílým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s bílým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm

  Tác bílý s lemováním a dekorem 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s motivem vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.

 • Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 10 x 23 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě.Bílý tác s modrým lemovánímy se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm

  Tác černý s barevným lemováním 10 x 23 cm
  Do 5ks u dod.
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác se žíhaným lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědým lemováním 23 cm x 9 cm x 2,5 cm

  Tác bílý s hnědým lemováním 23 cm x 9 cm x 2,​5 cm
  Ihned k odeslání
  185 Kč

  Co nesmí chybět na žádné sushi party? Samozřejmě, že sushi naservírované na vkusném nádobí. Tác bílý s hnědým lemováním je pro tento účel jako stvořený, a pozor tento tác je vyroben speciálně pro naší prodejnu, takže ho nekoupíte nikde jinde na světě.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od několika výrobců Hana Trading, Mikosoft, Oriental selection... Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný