Sunfood Umeocet, 300 ml

Více informací

Produkt v naší nabídce Sunfood Umeocet,​ 300 ml má objednací číslo 2059.

Produkt Sunfood Umeocet,​ 300 ml je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Sunfood Umeocet,​ 300 ml je stanovena na 69.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Sunfood Umeocet,​ 300 ml
Japonský originál
 • Velký obrázek - Sunfood Umeocet,​ 300 ml
 • Velký obrázek - Sunfood Umeocet,​ 300 ml

Ocet vyrobený ze švestek umeboshi je zcela přírodní a nabízí srovnatelnou kvalitu jako ocet vinný či jablečný. Jeho chuť je slano-kyselá a příjemně osvěžující. Je ideální pro přípravu salátů a do zálivek.

Vaše konečná cena 69 Kč vč. DPH
Objednací číslo2059
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O Umeoctu

Nejedná se o klasický ocet, místo kyseliny octové totiž obsahuje kyselinu citrónovou. Při výrobě umeboši, tzv. japonských švestiček, se nezralé švestky nechají vysušit na slunci po několik dní a poté se naloží do sudů na 6 měsíců až 7 let. Naložením vzniká vedlejší produkt, červená slano-kyselá přírodní tekutina umesu neboli umeocet. Jedná se o zdravou náhradu soli, a na rozdíl od klasického octu umeocet nemá negativní vliv na krev a střevní mikroflóru.

Historie

Lékařské spisy staré Číny dokazují, že švěstičky umeboši byly známy pro své výjimečné léčivé účinky již od starověku. Ač švestky pochází z Číny, lepší kvality dosahují v Japonsku, kde díky specifičnosti půdy a klimatu obsahují více přírodních kyselin a minerálů.

Zdravotní hledisko

Umeocet má silné neutralizační schopnosti, posiluje trávení, zlepšuje chuť k jídlu a stimuluje funkci střev, proto je vhodný k požívání při žaludečních problémech a nevolnostech. Obsahuje velké množství enzymů, vitamínů a minerálních látek (vápník, draslík, železo). V krvi neutralizuje nadbytek cukru nebo alkoholu. Je vhodný pro děti i dospělé při bolestech hlavy, kožních problémech (odstraňuje plísně a kvasinky), působí proti únavě. V tělu dodává cenné látky a váže vodu. Doporučujeme ho ředit vodou a popíjet jako nápoj, především ve velkých vedrech a při sportu.

Využití

Umeocet je možné přidávat do všech pokrmů slano-kyselé chuti namísto octu. Uplatní se tedy při přípravě omáček i polévek, ideální je pro přípravu salátů a zálivek, které navíc není třeba dosolovat.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte lahvičku Umeoctu o obsahu 300 ml, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

 • Balení: Sklo
 • Obsah balení: 300 ml
 • Použití: Do salátů, zálivek, omáček i polévek.
 • Složení: Umeboshi, mořská sůl (20,5%), Perilla.
 • Země původu: Japonsko
 • Cena za 1 l: 230 Kč

Recenze od majitelů

 • 60%
  60%
  Hodnocení anonymního majitele výrobku
 • 100%
  100%
  Hodnocení majitele výrobku Jana Radostová
 • 80%
  80%
  Hodnocení anonymního majitele výrobku

Akční produkt Sunfood Umeocet,​ 300 ml obdržel od majitelů počet hvězdiček 4 z 5. Hodnotících zákazníků bylo celkem 3 a napsaných recenzí bylo celkem 0. Zvýhodněná cena produktu je 69 Kč.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný