Set Yume Nishiki 1 kg + Rýžový ocet Sushisu 300 ml

Více informací

Produkt v naší nabídce Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml má objednací číslo 36171.

Produkt Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml je u nás v katalogu evidován s dostupností Do 5ks u dod..

Prodejní cena výrobku Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml je stanovena na 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml
 • Velký obrázek - Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml
 • Velký obrázek - Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml
 • Velký obrázek - Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml
 • Velký obrázek - Set Yume Nishiki 1 kg +​ Rýžový ocet Sushisu 300 ml

Kdo už někdy připravoval čerstvé sushi, ví, že základem úspěchu je kvalitní a správně ochucená rýže. Mezi našimi výhodnými sety tedy rozhodně nesmí chybět set sushi rýže Yume Nishiki a rýžového octu Kikkoman!

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Výhodný set obsahuje

Yume Nishiki Rýže na sushi, 1 kg

Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu sushi. Zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

Kikkoman Rýžový ocet Sushisu ochucený, 300 ml

Originální japonský ochucený rýžový ocet je nejdůležitější ingrediencí při přípravě rýže na sushi. Je vyráběn známou značkou Kikkoman a využijete ho také jako přísadu do zálivky na salát nebo do marinád na maso a ryby.


Specifikace

Popis produktu

O Yume Nishiki

Yume Nishiki je krátkozrnná rýže vhodná zejména na přípravu sushi. Jedná se o vysoce kvalitní rýži jedinečné chuti a charakteristických vlastností. Zrno rýže je kulaté, lesklé a po uvaření přirozeně lepivé. Splňuje tedy ideální parametry pro přípravu sushi.

Zajímavost

Nový typ "Koshihikari" rýže, která je pečlivě vyráběna v Itálii na vybraných farmách. Špičková kvalitní rýže se pěstuje pod vedením japonských odborníků - japonský profesor, který do Itálie přivezl zrno koshihikari, jezdí každoročně dohlédnout na sklizeň Yume Nishiki - s využitím tradičních metod pěstování rýže. Pěstují se vysoká stébla jako u obilí, v průzračně čisté vodě. Rýže se seje v dubnu a květnu a sklízí v září až říjnu.

O octu Kikkoman Sushisu

Ocet sushisu je japonský ocet značky Kikkoman vyrobený z fermentované rýže. Jeho chuť je velmi jemná (ocet je ředěný vodou na 3 %) a zároveň velmi bohatá. Tento ocet je ochucený cukrem a solí pro snadnější docílení vyvážené chutě sushi.

Využití

Yume Nishiki je velmi kvalitní rýží vhodnou pro přípravu sushi. Ocet sushisu je určen k ochucení rýže na sushi. Přidává se do již uvařené a mírně vychlazené rýže, kde dokonale spojí její chuť a konzistenci. Ideální poměr je 1 dcl octu na 1 kg rýže. Ocet můžeme také přidávat do marinád na ryby, kde mimo jiné utlumí rybí zápach, i dalších mas, a také do salátů.Tento ocet navíc může potlačit hořkost zeleniny a brání ztrátě barvy u naložených surovin.

O značce Kikkoman

Kikkoman je mezinárodní společnost se sídlem v Japonsku. Založena byla v roce 1917 v Nodě v prefektuře Chiba. Mezi její hlavní produkty patří sojové omáčky, octy, mirin a sake. Kikkoman má továrny v Japonsku, ale také například v USA či v Singapuru.

Jak připravit rýži

Rýži řádně propláchneme, dokud z ní přestane odtékat bíle zbarvená voda. Na 1 díl rýže přidáme 1,5 dílu vody. Rýži přivedeme do varu a teplotu ztlumíme na minimum. Přiklopíme pokličkou, kterou během vaření rýže neodkrýváme. Necháme dusit cca 20 minut a po odstavení hrnce necháme cca 10 minut pod pokličkou dojít.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte rýži Yume Nishiki v balení 1 kg a ochucený rýžový ocet Kikkoman ve skleněné lahvi o objemu 300 ml.

Parametry rýže Yume Nishiki

 • Balení: Papírová krabice
 • Obsah balení: 1 kg
 • Složení: Krátkozrnná, kulatá rýže
 • Neobsahuje alergeny dle směrnice 1169/11 EU.
 • Použítí: Na výrobu sushi a jako příloha k dalším japonským pokrmům.
 • Země původu: Itálie

Parametry octu Kikkoman Sushisu

 • Balení: Skleněná láhev.
 • Obsah balení: 300 ml.
 • Složení: Voda, rýžový ocet (31 %), cukr, sůl.
 • Neobsahuje alergeny dle směrnice 1169/11 EU.
 • Použití: Do sushi rýže, jako zálivka či marináda na maso a ryby.
 • Země původu: Japonsko.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný