Somen nudle jsou velmi tenké pšeničné nudle světlé až bílé barvy. Obvykle se podávají za studena s omáčkou Tsuyu, která zvýrazní jejich přirozenou chuť. Hodí se také do polévek k masu a zelenině.
Celý popisNudle Somen jsou tenké pšeničné bílé nudle. Výroba Somen nudlí vzniká napínáním těsta pomocí rostlinného oleje a poté jsou sušeny na vzduchu.
Nudle se obvykle podávají po uvaření za studena s omáčkou Tsuyu. Dále nudle můžeme využít jako zavářku do polévky a nebo jako přílohu k masu a zelenině.
Některé restaurace mají na zahrádce vybudovaný bambusový žlab, v kterém neustále proudí nudle somen s velmi ledovou vodou. Zákazník si tak hůlky nudle loví a namáčí do omáčky Tsuyu.
Nudle vařte ve velkém množství osolené vroucí vody asi 4 minuty a poté je dobře opláchněte studenou vodou. Podávejte studené nebo teplé.
Při objednání tohoto produktu obdržíte nudle Marufuji Somen nudle, 250 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Pšeničná mouka, sůl.
Obsahuje alergeny: Lepek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 2 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.4 g |
| Sacharidy | 73 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 72 g |
| Bílkoviny | 10 g |
| Sůl | 3.6 g |
| Energetická hodnota | 1460/349 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 250 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Studené nebo teplé s omáčkou tsuyu či masem a zeleninou. |
| Výrobce | Marufuji |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993