Jemná máslová chuť kešu, čaje matcha a bílé čokolády tvoří přímo neodolatelnou kombinaci.
Celý popisKešu obalené v jemné bílé čokoládě s japonským zeleným čajem matcha jsou božským spojením, kterého se nikdy nepřejíte. Jsou skvělou sladkou svačinkou k odpolednímu šálku matcha – s Kešu v matcha čokoládu totiž mlsáte zdravě!
Kešu v matcha tea čokoládě jsou novinkou v naší nabídce. Jsou vhodné jako netradiční pochutina při různých příležitostech, oslavách, večírcích. Jsou pěkně balené, takže je lze použít i jako malý dárek.
Při objednání tohoto produktu obdržíte sáček kešu v matcha tea čokoládě 100g, v počtu kusů, který si objednáte.
Bílá čokoláda 66 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená smetana, emulgátor: lecitiny; přírodní vanilkové aroma), jádra kešu ořechů 27 %, mleté listy zeleného čaje 4 %, lešticí směs (lešticí látka: arabská guma; cukr, med). Může obsahovat úlomky skořápek.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 44 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 41 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 35 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 0.1 g |
| Energetická hodnota | 2534/610 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 100 g |
| Země původu | Česká republika |
| Použití | Jako pochutina. |
| Výrobce | Kyosun |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 2.8 g |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993