Tato pasta z černého sezamu je vyrobena z pečlivě vybraných černých sezamových semínek a připravena precizní metodou. Po umytí se sezamová semínka opraží a rozemelou na pastu. Hodí se na přípravu humusu, do dezertů, nebo jen tak na chléb.
Celý popisPřed použitím sezamovou pastu dobře promíchejte. Vrstva oleje je přirozená vlastnost tahini a proto je třeba pastu před použitím promíchat. Pastu z černého sezamu lze použít v široké škále slaných jídel, včetně nudlových pokrmů, stejně jako omáček, marinád a salátových dresinků. Chutná bude rozředěná v pyré a polévkách. Její použití je velmi rozšířené také v pečení, k přípravě cukroví z černého sezamu, tvarohových koláčů, ale i k výrobě zmrzliny.
Hladká textura, sladká a pražená chuť, ne hořká, s příjemnou chutí arašídů.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Černou sezamovou japonskou pastu 400 g, v počtu kusů, který si objednáte.
100% černý sezam.
Obsahuje alergeny: sezam.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 56.6 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 7.02 g |
| Sacharidy | 17.8 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.5 g |
| Bílkoviny | 19.9 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 2728/652 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Kelímek |
| Obsah balení (g) | 400 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Do slaných i sladkých jídel. |
| Výrobce | Kuki |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993