Originál japonské mini KitKat tyčinky s bohatou příchutí zeleného čaje matcha. Papírový balíček obsahuje 10 samostatně balených tyčinek.
Celý popisKitKat jsou oblíbené tyčinky z čokoládových oplatek s bohatou polevou. Vznikli v roce 1935 ve Velké Británii. Japonské Kitkat tyčinky jsou vyjímečné tím, že mají nevšední exotické a často limitované příchutě. Tyčinky jsou v Japonsku známé již desetiletí a vystřídali stovky příchutí, jednou z nich byla například i neobvyklá wasabi příchuť. Spotřeba KitKat tyčinek je v Japonsku druhá nejvyšší na světě a pro turisty je to často jeden z nejčastějších suvenýrů, který si vozí domů.
Tyčinky KitKat jsou výborné a proto si je vychutnejte k odpolední kávě či čaji. Můžete je i darovat, je to velice hezký dárek.
Při objednání tohoto produktu obdržíte tyčinky KitKat v papírovém obalu o obsahu 113 g (10 kusů) v počtu kusů, který si objednáte.
Palmový olej, pšeničná mouka, cukr, laktóza, kakaový prášek, sůl, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, droždí, emulgátor: E322, kypřící látky E500, příchuť, kypřící prášek.
Obsahuje alergeny: lepek, mléko.
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 34 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 59 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 40 g |
| Bílkoviny | 4.3 g |
| Sůl | 0.4 g |
| Energetická hodnota | 2323/557 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Obsah balení (g) | 113 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | KitKat |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993