Jedno z nejprodávanějších japonských piv s čistou, vyváženou a jemnou chutí. Pivo je vhodné ke všem příležitostem, zejména vám ale zachutná k japonským pokrmům.
Celý popisKirin je ležák s obsahem alkoholu 5 %, vyráběný nejmodernějšími technologiemi z ingrediencí té nejvyšší kvality. Jedná se o spodně kvašené světlé pivo vyráběné z pramenité vody, rýže, ječného sladu, kukuřice, chmele a kvasnic. Pivo se kvasí pomocí první mladiny. Vůně piva Kirin je výrazně sladová, velmi pěkná. Chuť je sladová, po polknutí lze cítit slabou kyselost, chmelová hořkost je poměrně nevýrazná. Barva piva Kirin je světle zlatá, pivo má naprůměrnou pěnivost. V současné době patří Kirin mezi nejprodávanější japonská piva v Japonsku.
Pivo se původně začalo vařit v Jokohamě kolem roku 1870 Američanem Copelandem. V roce 1990 byla zahájena výroba piva Kirin pod názvem „Ichiban Shibori“, který můžeme doslovně přeložit jako „ první lisování“. Vyrábí se v pivovaru Kirin v Tokiu.
Pivo Kirin se podává chlazené, je vhodné ke všem příležitostem a zejména k japonským pokrmům.
Japonská piva se senzoricky řadí nejblíže k těm českým. Japonští výrobci totiž často vaří pivo z českého sladu i chmele a řada japonských pivovarů zaměstnává také české sládky.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Pivo Kirin Ichiban japonské v plechovce, 330 ml.
Voda, ječný slad, chmel.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 2.8 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0.3 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 180/43 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plechovka |
| Země původu | Německo |
| Použití | K pití. |
| Obsah balení (ml) | 330 ml |
| Výrobce | Kirin |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993