Lahodný zelený čaj, který je již hotový a je připraven vás osvěžit a dodat energii.
Celý popisZelený čaj od značky Ito En dodá energizující chuť a plné zdravotní přínosy plynoucí z konzumace celého čajového listu. Tento organický zelený čaj je neslazený. Při výrobě jsou využívány ty nejkvalitnější čajové lístky.
Vzhledem k tomu, že tento zelený čaj neobsahuje cukr, skvěle osvěží a navíc kaloricky nezatíží vaše tělo.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Ito En čaj tetra pack, 330 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, extrakt ze zeleného čaje (0,14%), antioxidant: E300, E301, regulátor kyselosti: E500
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.03 g |
| Energetická hodnota | 0/0 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Tetra Pak |
| Země původu | Německo |
| Použití | K pití. |
| Obsah balení (ml) | 330 ml |
| Výrobce | Itoen |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993