Zelený slazený čajový prášek matcha je naprosto perfektní na použití do matcha latte nebo smoothies. Je lahodný jak studený tak i teplý.
Celý popisTento prakticky balený sladky matcha čaj je ideální pro všechny milovníky matcha latte i smoothies. Je ve znovuuzavíratelném sáčku.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Itoen Sweet Matcha, 500 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Cukr, matcha čaj 12%.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.6 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 93.5 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 89 g |
| Bílkoviny | 2.7 g |
| Sůl | 0 g |
| Energetická hodnota | 1619/387 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 500 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Na přípravu matcha latte, smoothies. |
| Výrobce | Itoen |
| Original Japan | Ano |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993