Japonské sladké koláčky dorayaki s fazolovou matcha náplní. Balení obsahuje 5 samostatně balených koláčků.
Celý popisDorayaki je japonský typický moučník. Jedná se vlastně o dvě nadýchané placičky, které jsou spojeny sladkou náplní. Nejtradičnější je náplň fazolová, ale druhům náplní se meze nekladou, existují v různých příchutích.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Hiyoshi Matcha Dorayaki 300 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Těsto: pšeničná mouka, voda, cukr, sušená vejce, škrobový sirup, rostlinný olej (řepkový, sójový), kypřící látka: E500(ii).
Náplň: pasta z bílých fazolí, krystalový cukr, škrobový sirup, matcha (prášek ze zeleného čaje), agar, sůl, umělá příchuť.
Obsahuje alergeny: lepek, vejce, sója.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.13 g |
| Sacharidy | 61 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 34 g |
| Bílkoviny | 5.3 g |
| Sůl | 0.25 g |
| Energetická hodnota | 1146/274 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Plastový sáček |
| Obsah balení (g) | 300 g |
| Země původu | Japonsko |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | Hiyoshi |
| Original Japan | Ano |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993