Kulatozrná rýže značky Hakumaki se pyšní prémiovou kvalitou. Je pěstována v Itálii a jeji kulaté lepivé zrno dobře využijete nejen při přípravě sushi, ale zachutná vám také jako rýže přílohová. Díky velkému balení obslouží i velký počet strávníků.
Celý popisRýže Hakumaki na suši je kulatozrná rýže vhodná zejména na přípravu sushi. Kulatozrná rýže je velice známí druh rýže, který je široce využívánv Japonské kuchyni pro výrobu mnoha druhů sushi. Krátké, vlhké zrna se při vaření slepí dohromady a vytvoří ideální konzistenci pro sushi. Naše Hakumaki rýže je dodávána v prémiové kvalitě a obalu pro potřeby cateringu. Vaši zákazníci rozeznají rozdíl!
Rýže Hakumaki je rýže v premiové kvalitě, vhodná na přípravu sushi.
Rýži řádně propláchneme, dokud z ní nepřestane odtékat bíle zbarvená voda. Na 1 díl rýže přidáme 1,2 dílu vody a rýži přivedeme k varu. Teplotu ztlumíme na minimum, přiklopíme pokličkou. Necháme dusit zhruba 15 minut nebo dokud se voda nevstřebá. Po odstavení ještě přibližně 10 minut pod pokličkou odpočinout.
Při objednání tohoto produktu obdržíte rýži Hakumaki v igelitovém pytli o obsahu 10 kg, v počtu kusů, který si objednáte.
Rýže.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 1.1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.4 g |
| Sacharidy | 76.1 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 0.3 g |
| Bílkoviny | 7.1 g |
| Sůl | 0.01 g |
| Energetická hodnota | 1 462/345 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Sáček |
| Země původu | Itálie |
| Použití | Na výrobu sushi a jako příloha k dalším japonským pokrmům. |
| Obsah balení (kg) | 10 kg |
| Výrobce | Hakumaki |
| Bezpečnostní pokyny | Nedávejte sáček přes hlavu - nebezpečí udušení. |
| Další výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Vláknina | 0.9 g |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993