Energetický nápoj jemnější hořkosladké chuti nevídaně podpoří vaši fyzickou i duševní výkonnost. Obsah ženšenu se nezapře, navíc neobsahuje žádná aditiva.
Celý popisEnergetický nápoj jemnější hořko-sladké chuti, který podpoří vaši fyzickou a duševní výkonnost.100% přírodní nápoj bez potravinářských aditiv a konzervantů. Vyrobeno z extraktu s celkovým obsahem ginsenosidů 120mg/g.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Power drink mild o obsahu 200 ml (5 ks), v počtu kusů, který si objednáte.
1 až 2 denně, při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži častěji. Před otevřením promíchejte a pijte přímo, možnost smíchat s vodou nebo jiným nealko nápojem.
Na suchém místě, mimo dosah slunečních paprsků.
Extrakt kořene korejského červeného ženšenu 0,2%, fermentovaný extrakt kořene korejského červeného ženšenu 1,8%, voda, vysokofruktosový kukuřičný sirup, cicimek datlový (jujube), dřín obecný, jablečný extrakt, Vitamín C, extrakt ze semen grepfruitu.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 3 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 2 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.05 g |
| Energetická hodnota | 84/20 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Země původu | Jižní Korea |
| Použití | Při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži. |
| Obsah balení (ml) | 250 ml |
| Výrobce | Ginlac |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993