Mochi rýžové koláčky s náplní z červené fazole, jsou určené k přímé konzumaci, nijak se nepřipravují. Mochi jsou tradiční japonské rýžové koláčky, plněné ochucenou fazolovou pastou. Podávají se hlavně při oslavách nového roku. Na vašem stole se však stanou netradiční pochoutkou během celého roku. Jsou hezky balené a lze je použít i jako originální dárek.
Celý popisMochi (moči) jsou vlastně japonské koláčky z rýžové pasty. Je to tradiční japonský pokrm, který se podává především při oslavách nového roku, ale může se podávat celoročně. Rýžové bochánky mochi se plní pastou z fazolí, která se ještě různě ochucuje. Oblíbené jsou také mochi plněné zmrzlinou.
Jako netradiční pochutina k čaji nebo kávě. Lze použít i jako netradiční a originální dárek.
Při objednání tohoto produktu obdržíte papírovou krabičku s mochi o obsahu 210 g (6 kusů) v počtu kusů, který si objednáte.
Maltóza, fazolová pasta (Jack fazole, červené fazole, cukr, lepivá rýžová mouka, sójový olej, kokosový olej, zahušťovadlo E1442, bramborový škrob, aromatizátor, konzervant E202.
Alergeny: Sója
Skladujte v suchu a na chladném místě.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 4 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 1.4 g |
| Sacharidy | 87 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 56 g |
| Bílkoviny | 1.3 g |
| Sůl | 0.06 g |
| Energetická hodnota | 1600/383 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Papírová krabička |
| Obsah balení (g) | 210 g |
| Země původu | Tchaj-wan |
| Použití | Jako netradiční pochutina |
| Výrobce | Fun TW |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993