Sriracha majonéza je výborná jako omáčka k masu, zeleninovým salátům a také do sushi rolek.
Celý popisSriracha majonéza je vlastně směs majonézy a srirachi a je jemnější a méně pálivá než klasická sriracha. Využijete ji jako omáčku do sushi rolek, k namáčení masa nebo na zeleninové saláty.
Při objednání tohoto produktu obdržíte omáčku Flying Goose Sriracha majonéza, 215 g, v počtu kusů, které si objednáte.
voda, chilli 24%, cukr, rafinovaný sójový olej, stabilizátor: modifikovaný tapiokový škrob E1450, destilovaný ocet, hořčice, sůl, zvýrazňovač chuti: E621, česnek, regulátor kyselosti E330, antioxidant: E306, konzervant: E202, barvivo: E160a, E160c, stabilizátor: E415.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 12 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.4 g |
| Sacharidy | 21 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 17 g |
| Bílkoviny | 0.8 g |
| Sůl | 4.3 g |
| Energetická hodnota | 815/195 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Obsah balení (g) | 215 g |
| Země původu | Thajsko |
| Použití | K masu, zelenině, do sushi. |
| Výrobce | Flying Goose |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993