Velmi lahodný jemně perlivý nápoj s Yuzu vás okouzlí příjemnou chutí čerstvě vymačkaných citrónů.
Celý popisYuzu je exotický citrusový plod, původem z Číny, Jižní Koreji a Japonska, který svou chutí připomíná něco mezi citrónem a mandarinkou. Podle tradičního receptu se zpracovává s cukrem, takže si zachovává svojí specifickou chuť a zdravé látky.
Protože pěstování yuzu vyžaduje specifické klimatické podmínky, patří tento citrus k těm nejdražším na světě.
Je velmi bohatý na vitamín C. Má ho dokonce 3x více než citron. Pomáhá proti stresu, dokáže povzbudit, neobsahuje kofein a má vysoký podíl antioxidantů.
Jemně perlivá limonáda s obsahem šťávy z yuzu je osvěžující a netradiční.
Podáváme vychlazené k jakékoli příležitosti.
Při objednání tohoto produktu obdržíte lahvičku limonády o obsahu 330 ml, v počtu kusů, který si objednáte.
Voda, třtinový cukr, citrusová šťáva z yuzu 4%, citrónová šťáva, kyselina uhličitá - sycené oxidem uhličitým.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 0.1 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 7.1 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 6.8 g |
| Bílkoviny | 0.1 g |
| Sůl | 0.1 g |
| Energetická hodnota | 124/29 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Balení | Lahev |
| Země původu | Německo |
| Použití | k pití |
| Obsah balení (ml) | 330 ml |
| Výrobce | Doyobi |
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993