Výborné sladkokyselé karamelky s hroznovým koncentrátem zachutnají i těm nejmlsnějším jazýčkům.
Celý popisTyto hroznové karamelky se hodí mít u sebe v batůžku i v kabelce. Osladí vám každou chvilku.
Při objednání tohoto produktu obdržíte Crown Žvýkací bonbony hrozny, 29 g, v počtu kusů, který si objednáte.
Glukózofruktózový sirup, cukr, izomalto-oligosacharidy, ztužený palmojádrový olej, okyselovač: E296, sladidlo: E965, želatina, emulgátor: E473, E432, aroma, koncentrát hroznové šťávy 0,1%, antioxidant: E300, barvivo: E163, sůl.
| Výživové hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Tuky | 9.3 g |
| Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny | 9.3 g |
| Sacharidy | 82.7 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 55 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.02 g |
| Energetická hodnota | 1732/414 kj/kcal |
| Parametry | |
|---|---|
| Obsah balení (g) | 29 g |
| Země původu | Jižní Korea |
| Použití | Jako sladkost. |
| Výrobce | Crown |
Recenze pečlivě sledujeme. Zveřejňujeme pouze hodnocení od našich zákazníků viz Ověřování recenzí.
při nákupu nad 1500 Kč
a pravidelně se vrací
s parkováním
po celé ČR
s rychlým doručením
již od roku 1993