Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Rýžovary

zobrazuji 14 z 4   
 • Sencor SRM 1500WH 1,5 l bílý 1,5L

  Hrnec na vaření rýže Sencor SRM 1500WH 1,​5 l bílý
1,​5L
  Ihned k odeslání
  799 Kč

  Tento speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu páry a je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy. Jeho objem je 1,5 l.

 • Sencor SRM 1800SS 1,8 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1800SS 1,​8 l nerezový
  Na dotaz
  999 Kč

  Tento hrnec Sencor na vaření rýže je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy

 • Sencor SRM 1550SS 1,5 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1550SS 1,​5 l nerezový
  Na dotaz
  799 Kč

  Pokud nevěříte, že rýže uvařená v tomto speciálním hrnci je prostě skvělá, měli byste ho opravdu vyzkoušet. Teprve potom si na rýži opravdu pochutnáte.

 • Sencor SRM 1000SS 1 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1000SS 1 l nerezový
  Na dotaz
  699 Kč

  Stále se vám nedaří připravit k obědu perfektní rýži jako přílohu? Zkuste to s hrncem na vaření rýže, který funguje na principu vaření v páře.

Rýžovary

Ve skupině rýžovary máte na výběr produkty od výrobce Sencor. Označení Rýžovary akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýžovary jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýžovary mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýžovary a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýžovary a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýžovary máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný