Rýžovary

zobrazuji 14 z 4   
 • Sencor SRM 1500WH 1,5 l bílý 1,5L

  Hrnec na vaření rýže Sencor SRM 1500WH 1,​5 l bílý
1,​5L
  Ihned k odeslání
  799 Kč

  Tento speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu páry a je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy. Jeho objem je 1,5 l.

 • Sencor SRM 1800SS 1,8 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1800SS 1,​8 l nerezový
  Ihned k odeslání
  999 Kč

  Tento hrnec Sencor na vaření rýže je plně automatický. Nemusíte nic hlídat a následné mytí je díky nízké přilnavosti zcela bez námahy

 • Sencor SRM 1550SS 1,5 l nerezový

  Hrnec na rýži Sencor SRM 1550SS 1,​5 l nerezový
  Ihned k odeslání
  799 Kč

  Pokud nevěříte, že rýže uvařená v tomto speciálním hrnci je prostě skvělá, měli byste ho opravdu vyzkoušet. Teprve potom si na rýži opravdu pochutnáte.

 • Sencor SRM 0600WH 0,6 l bílý

  Hrnec na rýži Sencor SRM 0600WH 0,​6 l bílý
  Na dotaz
  599 Kč

  Hrnec na vaření rýže s vnitřní teflonovou nádobou připraví až 420 g rýže. Díky skleněné pokličce máte pohodlný přehled o průběhu vaření. Hrnec nabízíme včetně špachtle na rýži a odměrky.

Rýžovary

Ve skupině rýžovary máte na výběr produkty od výrobce Sencor. Označení Rýžovary akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýžovary jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýžovary mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýžovary a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýžovary a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýžovary máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný