Mražené zboží

zobrazuji 112 z 16   
 • Krevety na sushi

  Krevety na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Mražené krevety, vhodné zejména k přípravě nigiri sushi (vařené krevety na bochánku rýže). Mražený box obsahuje 30 ks vařených krevet o velikosti 4 L.

 • Mražený losos plátky na sushi

  Mražený losos plátky na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Losos je výtečná ryba s lahodným masem a vysokým podílem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

 • Wakame salát mražený

  Wakame salát mražený
  Ihned k odběru
  od 36 Kč

  Vynikající přílohový salát z řasy Wakame ochucený sezamovým olejem a sezamovými zrnky.Vhodné podávat k sushi, nebo ostatním rýžovým pokrmům. Malé balení je vhodné pro ty, kdo chtějí salát vyzkoušet.

 • Mražený úhoř Unagi

  Mražený úhoř Unagi
  Ihned k odběru
  od 280 Kč

  Mražené plátky úhoře unagi, grilovaného ve směsi ze sojové omáčky, soli, cukru a rýžového vína, jsou předpřipravené k výrobě nigiri či maki sushi. Sladkovodní úhoř unagi patří mezi obvyklé ingredience japonské kuchyně.

 • Krabí tyčinky

  Krabí tyčinky
  Ihned k odběru
  od 59 Kč

  Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

 • Daruma Mražená sépie na sushi,​ 160 g

  Daruma Mražená sépie na sushi,​ 160 g
  Ihned k odběru
  160 Kč

  Mražené plátky sépie jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks sépie o hmotnosti 160 g.

 • Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g

  Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g
  Ihned k odběru
  135 Kč

  Mražená makrela, vhodná zejména na přípravu nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks plátků nakrájené makrely o hmotnosti 160 g.

 • Kaviár Masago

  Kaviár Masago
  Ihned k odběru
  od 75 Kč

  Menší balení zeleného Masago je vhodné pro ty, kteří chtějí kaviár nejprve vyzkoušet. Zelený kaviár se využívá na californské sushi, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

 • Mražené lusky Edamame 454 g

  Mražené lusky Edamame 454 g
  Ihned k odběru
  69 Kč

  Vynikající Edamame jsou velmi oblíbeným pokrmem v japonských a čínských restauracích, ale hlavně v sushi barech. Lusky stačí vařit 5 až 6 minut ve vroucí vodě a poté dostatečně prosolit. Konzumují se jen zrnka uvnitř lusku, prázdné slupky se vyhazují.

 • Inari 850 g (40 ks) taštičky z tofu

  Inari 850 g (40 ks) taštičky z tofu
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  375 Kč

  Inari jsou chutné, zdravé taštičky vyrobené z tofu a jsou určené speciálně na výrobu sushi.Taštičky se po rozmrazení naplní sushi rýží,kterou lze ještě různě dochutit. Vznikne bochánek, který se převáže pažitkou. Toto větší balení je vhodné do restaurací.

 • Termo taška

  Termo taška
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Taška slouží k přepravě veškerého mraženého zboží, které máme v nabídce. Taška je dostatečně prostorná: 48 x 50 cm. Zboží vám v ní vydrží zmražené celou cestu.

 • Mražená chobotnice Tako plátky na sushi 160 g

  Mražená chobotnice Tako plátky na sushi 160 g
  Ihned k odběru
  225 Kč

  Mražené plátky chobotnice jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks plátků chobotnice o hmotnosti 160 g.

Mražené zboží

Ve skupině mražené zboží máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Mražené zboží akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Mražené zboží jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Mražené zboží mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Mražené zboží a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Mražené zboží a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Mražené zboží máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist