Mražené zboží

zobrazuji 112 z 17   
 • Krevety na sushi

  Krevety na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Mražené krevety, vhodné zejména k přípravě nigiri sushi (vařené krevety na bochánku rýže). Mražený box obsahuje 30 ks vařených krevet o velikosti 4 L.

 • Losos na sushi

  Losos na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Losos je výtečná ryba s lahodným masem a vysokým podílem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

 • Úhoř Unagi na sushi

  Úhoř Unagi na sushi
  Ihned k odběru
  280 Kč

  Mražené plátky úhoře unagi, grilovaného ve směsi ze sojové omáčky, soli, cukru a rýžového vína, jsou předpřipravené k výrobě nigiri či maki sushi. Sladkovodní úhoř unagi patří mezi obvyklé ingredience japonské kuchyně.

 • Krabí tyčinky

  Krabí tyčinky
  Ihned k odběru
  od 220

  Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

 • Wakame salát

  Wakame salát
  Ihned k odběru
  od 36

  Vynikající přílohový salát z řasy Wakame ochucený sezamovým olejem a sezamovými zrnky.Vhodné podávat k sushi, nebo ostatním rýžovým pokrmům. Malé balení je vhodné pro ty, kdo chtějí salát vyzkoušet.

 • Sépie na sushi

  Sépie na sushi
  Ihned k odběru
  160 Kč

  Mražené plátky sépie jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks sépie o hmotnosti 160 g.

 • Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na sushi 160 g

  Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na sushi 160 g
  Ihned k odběru
  198 Kč

  Pražma je vynikající sladkovodní ryba, která je velmi oblíbená. Nabízená pražma je mražená, na plátky nakrájená a je vhodná zejména k přípravě maki a nigiri sushi. Mražený box obsahuje 20 plátků o hmotnosti 160 g.

 • Makrela Saba na sushi

  Makrela Saba na sushi
  Ihned k odběru
  135 Kč

  Mražená makrela, vhodná zejména na přípravu nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks plátků nakrájené makrely o hmotnosti 160 g.

 • Chobotnice na sushi

  Chobotnice na sushi
  Ihned k odběru
  225 Kč

  Mražené plátky chobotnice jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks plátků chobotnice o hmotnosti 160 g.

 • Kaviár Masago

  Kaviár Masago
  Ihned k odběru
  od 75

  Menší balení oranžového Masago kaviáru je vhodné pro ty, kteří chtějí kaviár nejprve vyzkoušet. Kaviár se využívá na californské sushi, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

 • Inari taštičky

  Inari taštičky
  Japonský originálSleva
  Ihned k odběru
  230 Kč

  Velké balení vhodné pro restaurace. Inari jsou chutné, zdravé taštičky vyrobené z tofu a jsou určené speciálně na výrobu sushi.Taštičky se po rozmrazení naplní sushi rýží,kterou lze ještě různě dochutit. Vznikne bochánek, který se převáže pažitkou.

 • Edamame lusky

  Edamame lusky
  Ihned k odběru
  69 Kč

  Vynikající Edamame jsou velmi oblíbeným pokrmem v japonských a čínských restauracích, ale hlavně v sushi barech. Lusky stačí vařit 5 až 6 minut ve vroucí vodě a poté dostatečně prosolit. Konzumují se jen zrnka uvnitř lusku, prázdné slupky se vyhazují.

Mražené zboží

Ve skupině mražené zboží máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Mražené zboží akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Mražené zboží jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Mražené zboží mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Mražené zboží a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Mražené zboží a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Mražené zboží máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist