Mražené zboží

zobrazuji 112 z 16   
 • Krevety na sushi

  Krevety na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Mražené krevety, vhodné zejména k přípravě nigiri sushi (vařené krevety na bochánku rýže). Mražený box obsahuje 30 ks vařených krevet o velikosti 4 L.

 • Mražený losos plátky na sushi

  Mražený losos plátky na sushi
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Losos je výtečná ryba s lahodným masem a vysokým podílem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

 • Mražený úhoř Unagi

  Mražený úhoř Unagi
  Ihned k odběru
  od 280 Kč

  Mražené plátky úhoře unagi, grilovaného ve směsi ze sojové omáčky, soli, cukru a rýžového vína, jsou předpřipravené k výrobě nigiri či maki sushi. Sladkovodní úhoř unagi patří mezi obvyklé ingredience japonské kuchyně.

 • Krabí tyčinky

  Krabí tyčinky
  Do 5ks
  od 59 Kč

  Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

 • Mražená sépie plátky na sushi 20 ks 160 g

  Mražená sépie plátky na sushi 20 ks 160 g
  Ihned k odběru
  160 Kč

  Mražené plátky sépie jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks sépie o hmotnosti 160 g.

 • Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g

  Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g
  Ihned k odběru
  135 Kč

  Mražená makrela, vhodná zejména na přípravu nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks plátků nakrájené makrely o hmotnosti 160 g.

 • Kaviár Masago

  Kaviár Masago
  Ihned k odběru
  245 Kč

  Velké balení oranžového kaviáru Masago se hodí především do restaurací a větších provozoven. Kaviár se využívá na californské sushi, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

 • Mražené lusky Edamame 454 g

  Mražené lusky Edamame 454 g
  Ihned k odběru
  69 Kč

  Vynikající Edamame jsou velmi oblíbeným pokrmem v japonských a čínských restauracích, ale hlavně v sushi barech. Lusky stačí vařit 5 až 6 minut ve vroucí vodě a poté dostatečně prosolit. Konzumují se jen zrnka uvnitř lusku, prázdné slupky se vyhazují.

 • Inari 850 g (40 ks) taštičky z tofu

  Inari 850 g (40 ks) taštičky z tofu
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  375 Kč

  Inari jsou chutné, zdravé taštičky vyrobené z tofu a jsou určené speciálně na výrobu sushi.Taštičky se po rozmrazení naplní sushi rýží,kterou lze ještě různě dochutit. Vznikne bochánek, který se převáže pažitkou. Toto větší balení je vhodné do restaurací.

 • Termo taška

  Termo taška
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Taška slouží k přepravě veškerého mraženého zboží, které máme v nabídce. Taška je dostatečně prostorná: 48 x 50 cm. Zboží vám v ní vydrží zmražené celou cestu.

 • NATTO sojový výrobek

  NATTO sojový výrobek
  Japonský originál
  Do 5ks
  69 Kč

  Výrobek ze sójových bobů typický pro japonskou kuchyni. Výrobek je mražený, proto jej nezasíláme českou poštou. Zboží si můžete vyzvednout u nás na prodejně v Michelské 55 na Praze 4.

 • Wakame salát mražený

  Wakame salát mražený
  Ihned k odběru
  339 Kč

  Vynikající přílohový salát z řasy Wakame ochucený sezamovým olejem a sezamovými zrnky. Vhodné podávat k sushi, nebo ostatním rýžovým pokrmům. Velké balení je vhodné pro restaurace.

Mražené zboží

Ve skupině mražené zboží máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Mražené zboží akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Mražené zboží jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Mražené zboží mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Mražené zboží a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Mražené zboží a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Mražené zboží máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist