Velká letní soutěž

Mražené zboží

zobrazuji 112 z 22   
Více informací

Ve skupině mražené zboží máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení mražené zboží akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Mražené zboží jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině mražené zboží mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen mražené zboží a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Mražené zboží a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině mražené zboží máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Mražené krevety 4 L na sushi 30 ks 205 g

  Mražené krevety 4 L na sushi 30 ks 205 g
  210 Kč
  Ihned k odběru

  Mražené krevety, vhodné zejména k přípravě nigiri suši (vařené krevety na bochánku rýže). Mražený box obsahuje 30 ks vařených krevet o velikosti 4 L.

  • Mražený losos plátky na sushi

   Mražený losos plátky na sushi
   199 Kč
   Ihned k odběru

   Losos je výtečná ryba s lahodným masem a vysokým podílem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

   • Krabí tyčinky

    Krabí tyčinky
    od 55 Kč
    Ihned k odběru

    Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

    • Mražený úhoř Unagi

     Mražený úhoř Unagi
     od 280 Kč
     Ihned k odběru

     Mražené plátky úhoře unagi, grilovaného ve směsi ze sojové omáčky, soli, cukru a rýžového vína, jsou předpřipravené k výrobě nigiri či maki suši. Sladkovodní úhoř unagi patří mezi obvyklé ingredience japonské kuchyně.

     • Wakame salát mražený

      Wakame salát mražený
      od 36 Kč
      Ihned k odběru

      Vynikající přílohový salát z řasy Wakame ochucený sezamovým olejem a sezamovými zrnky.Vhodné podávat k suši, nebo ostatním rýžovým pokrmům. Malé balení je vhodné pro ty, kdo chtějí salát vyzkoušet.

      • Mražená sépie plátky na sushi 20 ks 160 g

       Mražená sépie plátky na sushi 20 ks 160 g
       160 Kč
       Ihned k odběru

       Mražené plátky sépie jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki sushi. Mražený box obsahuje 20 ks sépie o hmotnosti 160 g.

       • Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na sushi 160 g

        Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na sushi 160 g
        160 Kč
        Ihned k odběru

        Pražma je vynikající sladkovodní ryba, která je velmi oblíbená. Nabízená pražma je mražená, na plátky nakrájená a je vhodná zejména k přípravě maki a nigiri suši. Mražený box obsahuje 20 plátků o hmotnosti 160 g.

        • Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g

         Mražená makrela Saba plátky na sushi 160 g
         135 Kč
         Ihned k odběru

         Mražená makrela, vhodná zejména na přípravu nigiri a maki suši. Mražený box obsahuje 20 ks plátků nakrájené makrely o hmotnosti 160 g.

         • Kaviár Masago

          Kaviár Masago
          od 75 Kč
          Na dotaz

          Menší balení zeleného Masago je vhodné pro ty, kteří chtějí kaviár nejprve vyzkoušet. Zelený kaviár se využívá na californské suši, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

          • Kaviár Tobbiko

           Kaviár Tobbiko
           465 Kč
           Ihned k odběru

           Velké balení zeleného kaviáru Tobbiko se hodí především do restaurací a větších provozoven. Kaviár se využívá na californské suši, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

           • Mražené lusky Edamame 454 g

            Mražené lusky Edamame 454 g
            69 Kč
            Ihned k odběru

            Vynikající Edamame jsou velmi oblíbeným pokrmem v japonských a čínských restauracích, ale hlavně v suši barech. Lusky stačí vařit 5 až 6 minut ve vroucí vodě a poté dostatečně prosolit. Konzumují se jen zrnka uvnitř lusku, prázdné slupky se vyhazují.

            • Inari 800 g (40 ks) taštičky z tofu

             Inari 800 g (40 ks) taštičky z tofu
             Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
             375 Kč
             Na dotaz

             Inari jsou chutné, zdravé taštičky vyrobené z tofu a jsou určené speciálně na výrobu sushi.Taštičky se po rozmrazení naplní suši rýží, kterou lze ještě různě dochutit. Vznikne bochánek, který se převáže pažitkou. Toto větší balení je vhodné do restaurací.

             Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
             •  
             Nákupní košík je zatím prázdný
             TOPlist