Doprava zdarma

Mražené zboží

zobrazuji 112 z 20   
Více informací

Ve skupině mražené zboží máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení mražené zboží akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Mražené zboží jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině mražené zboží mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen mražené zboží a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Mražené zboží a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině mražené zboží máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Mražené krevety 4 L na suši 30 ks 205 g

  Mražené krevety 4 L na suši 30 ks 205 g
  210 Kč
  Ihned k odběru

  Mražené krevety, vhodné zejména k přípravě nigiri suši (vařené krevety na bochánku rýže). Mražený box obsahuje 30 ks vařených krevet o velikosti 4 L.

  • Mražený losos plátky na suši 200 g

   Mražený losos plátky na suši 200 g
   199 Kč
   Ihned k odběru

   Losos je výtečná ryba s lahodným masem a vysokým podílem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínů.

   • Mražený úhoř Unagi

    Mražený úhoř Unagi
    od 280 Kč
    Ihned k odběru

    Mražené plátky úhoře unagi, grilovaného ve směsi ze sojové omáčky, soli, cukru a rýžového vína, jsou předpřipravené k výrobě nigiri či maki suši. Sladkovodní úhoř unagi patří mezi obvyklé ingredience japonské kuchyně.

    • Krabí tyčinky

     Krabí tyčinky
     od 55 Kč
     Ihned k odběru

     Kvalitní krabí tyčinky s vysokým obsahem rybího masa, s lahodnou příchutí krabího masa.V Japonsku nesou označení surimi, což znamená mleté maso. Využijete je do suši nebo například salátů.

     • Wakame salát mražený

      Wakame salát mražený
      od 36 Kč
      Ihned k odběru

      Vynikající přílohový salát z řasy Wakame ochucený sezamovým olejem a sezamovými zrnky.Vhodné podávat k suši, nebo ostatním rýžovým pokrmům. Malé balení je vhodné pro ty, kdo chtějí salát vyzkoušet.

      • Mražená sépie plátky na suši 20 ks 160 g

       Mražená sépie plátky na suši 20 ks 160 g
       160 Kč
       Ihned k odběru

       Mražené plátky sépie jsou vhodné zejména k přípravě nigiri a maki suši. Mražený box obsahuje 20 ks sépie o hmotnosti 160 g.

       • Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na suši 160 g

        Mražená Tilapia (druh pražmy) plátky na suši 160 g
        160 Kč
        Ihned k odběru

        Pražma je vynikající sladkovodní ryba, která je velmi oblíbená. Nabízená pražma je mražená, na plátky nakrájená a je vhodná zejména k přípravě maki a nigiri suši. Mražený box obsahuje 20 plátků o hmotnosti 160 g.

        • Mražená makrela Saba plátky na suši 160 g

         Mražená makrela Saba plátky na suši 160 g
         135 Kč
         Ihned k odběru

         Mražená makrela, vhodná zejména na přípravu nigiri a maki suši. Mražený box obsahuje 20 ks plátků nakrájené makrely o hmotnosti 160 g.

         • Kaviár Masago

          Kaviár Masago
          od 75 Kč
          Ihned k odběru

          Menší balení zeleného Masago je vhodné pro ty, kteří chtějí kaviár nejprve vyzkoušet. Zelený kaviár se využívá na californské suši, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

          • Kaviár Tobbiko

           Kaviár Tobbiko
           od 465 Kč
           Ihned k odběru

           Velké balení zeleného kaviáru Tobbika se hodí především do restaurací a větších provozoven. Kaviár se využívá na californské suši, kdy řasa je uvnitř rýže s ingrediencemi a rýže je obalená kaviárem.

           • Mražené lusky Edamame 454 g

            Mražené lusky Edamame 454 g
            69 Kč
            Ihned k odběru

            Vynikající Edamame jsou velmi oblíbeným pokrmem v japonských a čínských restauracích, ale hlavně v suši barech. Lusky stačí vařit 5 až 6 minut ve vroucí vodě a poté dostatečně prosolit. Konzumují se jen zrnka uvnitř lusku, prázdné slupky se vyhazují.

            • Inari 800 g (40 ks) taštičky z tofu

             Inari 800 g (40 ks) taštičky z tofu
             Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
             375 Kč
             Ihned k odběru

             Výtečné a velice zdravé taštičky vyrobené z tofu, které jsou určené speciálně na výrobu suši. Taštičky se po rozmrazení naplní suši rýží a vznikne tak bochánek, který se zaváže pažitkou.

             Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
             •  
             Nákupní košík je zatím prázdný
             TOPlist