Koření

zobrazuji 14 z 4   
 • Shichimi Togarashi

  Shichimi Togarashi
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  od 40
  Hodnocení majitelů Shichimi Togarashi

  Shichimi togarashi, koření 7 vůní, je jedinečná směs sedmi lahodných koření a skvěle se hodí například jako marináda na kuřecí maso

 • Kurkuma mletá

  Kurkuma mletá
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Kurkuma - indický šafrán - je základním indickým kořením, které pokrmům dodává jemnou vůni a zajímavou barvu. Je nepostradatelnou složkou většiny kořenících směsí.

 • Kmín římský

  Kmín římský
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Římský kmín zvaný kumín je oproti kmínu, který všichni známe jiný v tom, že kumín má výraznější, ostrou chuť. Při přípravě jídla, je třeba si dát pozor. Kumín se dost často využívá při přípravě masových pokrmů, rýže a okoření i známý pokrm Hummus.

 • Tandoori Masala

  Tandoori Masala
  Ihned k odběru
  37 Kč

  Jedna z nejznámějších indických směsí koření, v tomto případě velmi mírně pálivá. Kari používáme do asijských pokrmů.

Koření

Ve skupině koření máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Koření akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Koření jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Koření mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Koření a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Koření a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Koření máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist