Nakládaná zelenina

zobrazuji 111 z 11   
 • Houba Shiitake vařená v nálevu na sushi 500 g

  Houba Shiitake vařená v nálevu na sushi 500 g
  Ihned k odběru
  185 Kč
  Hodnocení majitelů Houba Shiitake vařená v nálevu na sushi 500 g

  Houba shiitake v kořeněném nálevu, vhodná zejména na přípravu sushi. Shiitake je nazývána "perlou mezi houbami", je oblíbená nejen díky své originální chuti, ale také pro obsah látek majících příznivý vliv na lidský organismus.

 • Nakládaný zázvor,​ růžový

  Nakládaný zázvor,​ růžový
  Ihned k odběru
  od 40 Kč
  Hodnocení majitelů Nakládaný zázvor,​ růžový

  Nakládaný zázvor by se měl stát nedílnou součástí při servírování sushi, je to jedna z tradičních příloh k sushi rolkám. Jeho růžová varianta má oproti bílé ostřejší chuť.

 • Nakládaný zázvor,​ bílý

  Nakládaný zázvor,​ bílý
  Ihned k odběru
  od 40 Kč

  Tradiční a nejpoužívanější příloha ke všem typům suši, to je nakládaný zázvor. Bílý má oproti růžovému jemnější chuť, přesto nabízí intenzivní chuťový požitek. Jako příloha by při servírování sushi neměl chybět.

 • Nakládaná ředkev na suši

  Nakládaná ředkev na suši
  Ihned k odběru
  od 55 Kč

  Nakládanou, na proužky nakrájenou ředkev využijete při přípravě sushi či jako originální přílohu. Kromě názvu takuwantaro je známá také jako daikon.

 • Nakládaná okurka na suši,​ červená

  Nakládaná okurka na suši,​ červená
  Ihned k odběru
  od 49 Kč

  Červeně obarvená salátová okurka, naložená v typickém japonském nálevu, je jednoduchou a kontrastní náplní do maki sushi. Má plnější okurkovou chuť a je lehce stravitelná.

 • Okurka zelená nakládaná na sushi 1 kg

  Okurka zelená nakládaná na sushi 1 kg
  Ihned k odběru
  140 Kč

  Salátová okurka, naložená v typickém japonském nálevu, je nakrájená na proužky a využijete ji zejména jako náplň do maki sushi. Má plnější okurkovou chuť a je lehce stravitelná.

 • Nakládaná zelenina Fukujin zuke

  Nakládaná zelenina Fukujin zuke
  Ihned k odběru
  od 75 Kč

  Nakládaná zelenina Fukujin zuke je v Japonsku jednou z nejpopulárnějších nakládaných zelenin. Jedná se o směs sedmi druhů zeleniny nakrájené na tenké proužky a naložené do speciálního nálevu. Fukujin zuke se používá jako příloha k japonským pokrmům.

 • Zázvor Beni shoga 180 g

  Zázvor Beni shoga 180 g
  Ihned k odběru
  49 Kč

  Červený na nudličky krájený nakládaný zázvor. Tento zázvor je hodně slaný k suši se proto nehodí. Jeho využití je jako nakládaná zelenina (cukemono) k rýži nebo k nudlím.

 • Kimchi kvašené čínské zelí bez konzervantů

  Kimchi kvašené čínské zelí bez konzervantů
  Ihned k odběru
  od 89 Kč

  Japonské pokrmy jako např. sushi, miso polévku nebo sashimi jistě už dobře znáte a nemusíme vám je představovat. Což ale ochutnat něco z korejské kuchyně? Máme pro vás připraveno korejské kimchi (čtěte kimči), které jistě také oceníte.

 • BAMBUSOVÉ VÝHONKY 565 g

  BAMBUSOVÉ VÝHONKY 565 g
  Ihned k odběru
  45 Kč

  Bambusové výhonky se používají hojně v asijské kuchyni. Pro svou křehkost a vynikající chuť jsou stále více oblíbené i v evropských státech a je možné je přidat i do u nás běžných jídel jako je lečo, rizoto, apod.

 • Nakládaná ředkev Takuwan bez konzervantů 300 g plátky

  Nakládaná ředkev Takuwan bez konzervantů 300 g plátky
  Ihned k odběru
  98 Kč

  Japonské pokrmy jako např. sushi, miso polévku nebo sashimi jistě už dobře znáte a nemusíme vám je představovat. Což ale ochutnat něco z korejské kuchyně? Máme pro vás připravenou korejskou nakládnou ředkev.

Nakládaná zelenina

Ve skupině nakládaná zelenina máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Nakládaná zelenina akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Nakládaná zelenina jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Nakládaná zelenina mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Nakládaná zelenina a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Nakládaná zelenina a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Nakládaná zelenina máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist