Doprava zdarma

Origami

zobrazuji 112 z 14   
Více informací

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru

  Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru
  179 Kč
  Ihned k odběru

  Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o chlapci Matějovi, s kterým se vydá na výpravu za dinosaury. Podle návodů a instrukcí si složí svou vlastní sbírku dinosaurů.

  • Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru

   Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru
   179 Kč
   Do 5ks

   Origami pro děti na výletě 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o ztracené opičce a dětech Vítkovi a Aničce, kteří se jí vydají hledat. Podle návodů a instrukcí si složí svá vlastní zvířátka z kouzelné zamě zvané Origami.

   • Origami pro děti Na louce 24 listů papíru

    Origami pro děti Na louce 24 listů papíru
    179 Kč
    Ihned k odběru

    Origami pro děti na louce 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o zlobivém klukovi Kubovi a o lučních zvířátkách, která ho nakonec napravila. Podle návodů a instrukcí si složí zvířátka žijící na louce a nejen ta.

    • Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru

     Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru
     179 Kč
     Na dotaz

     Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o neposlušném slůněti Ralfovi a jaho přátelích. Podle návodů si složí vlastní zvířátka a vyzkouší si tím svou šikovnost a trpělivost.

     • ORIGAMI zvířata na statku

      ORIGAMI zvířata na statku
      149 Kč
      Na dotaz

      Origami zvířata na statku obsahuje 6 podrobných návodů na složení zvířat žijících na statku, papíry na skládání zvířát a k tomu ještě maketu statku z tvrdého papíru. Návody jsou srozumitelné a velmi podrobné, takže podle nich složíte origami velmi snadno.

      • Origami Fascinující origami květy

       Origami Fascinující origami květy
       99 Kč
       Ihned k odběru

       Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

       • Origami 12 úžasných skládanek

        Origami 12 úžasných skládanek
        139 Kč
        Ihned k odběru

        Origami 12 úžasných skládanek je vázaný sešit, podle kterého si vytvoříte 12 zvířátek (4 snadná, 6 středně těžkých a 2 obtížná). Se zvířátkovými origami si vaše děti procvičí svou motoriku, trpělivost a šikovnost.

        • Kniha Skládej a tvoř nové origami

         Kniha Skládej a tvoř nové origami
         299 Kč
         Ihned k odběru

         Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

         • Set na výrobu origami náušnic

          Set na výrobu origami náušnic
          299 Kč
          Ihned k odběru

          Set na výrobu origami náučnic využijete pro sebe při výrobě originálních šperků nebo ho můžete darovat. Set obsahuje: knihu s návody, papíry na skládání a drobný šperkařský materiál.

          • Origami japonské 15 cm x 15 cm 45 listů

           Origami japonské 15 cm x 15 cm 45 listů
           Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
           150 Kč
           Do 5ks

           Balení papírů na skládání origami obsahuje 45 papírů různých barev o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

           • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

            Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
            Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
            215 Kč
            Ihned k odběru

            Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

            • Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů

             Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů
             225 Kč
             Do 5ks

             Balení papírů na skládání origami obsahuje 10 žlutých papírů s drobnými bílými kytičkami a zlatými tečkami o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

             Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
             •  
             Nákupní košík je zatím prázdný