Origami

zobrazuji 17 z 7   
Více informací

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru

  Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru
  179 Kč
  Ihned k odběru

  Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o neposlušném slůněti Ralfovi a jaho přátelích. Podle návodů si složí vlastní zvířátka a vyzkouší si tím svou šikovnost a trpělivost.

  • Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru

   Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru
   99 Kč
   Ihned k odběru

   Origami pro děti na výletě 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o ztracené opičce a dětech Vítkovi a Aničce, kteří se jí vydají hledat. Podle návodů a instrukcí si složí svá vlastní zvířátka z kouzelné zamě zvané Origami.

   • Kniha Skládej a tvoř nové origami

    Kniha Skládej a tvoř nové origami
    299 Kč
    Do 5ks

    Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

    • Origami Fascinující origami květy

     Origami Fascinující origami květy
     99 Kč
     Ihned k odběru

     Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

     • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

      Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
      Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
      220 Kč
      Ihned k odběru

      Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

      • Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů

       Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů
       Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
       210 Kč
       Do 5ks

       Balení papírů na skládání origami obsahuje 36 pestrobarevných papírů o rozměru 8,5 cm x 8,5 cm + záložku do knihy jako dárek. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

       • ORIGAMI šestiúhelník 12 listů

        ORIGAMI šestiúhelník 12 listů
        150 Kč
        Ihned k odběru

        Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

        Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
        •  
        Nákupní košík je zatím prázdný
        TOPlist