Velká letní soutěž

Origami

zobrazuji 14 z 4   
Více informací

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Kniha Skládej a tvoř nové origami

  Kniha Skládej a tvoř nové origami
  299 Kč
  Ihned k odběru

  Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

  • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

   Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
   Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
   220 Kč
   Ihned k odběru

   Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

   • Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů

    Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů
    Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
    210 Kč
    Do 5ks

    Balení papírů na skládání origami obsahuje 36 pestrobarevných papírů o rozměru 8,5 cm x 8,5 cm + záložku do knihy jako dárek. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

    • ORIGAMI šestiúhelník 12 listů

     ORIGAMI šestiúhelník 12 listů
     150 Kč
     Ihned k odběru

     Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

     Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
     •  
     Nákupní košík je zatím prázdný
     TOPlist