Doprava zdarma

Origami

zobrazuji 19 z 9   
Více informací

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Origami pro děti Na louce 24 listů papíru

  Origami pro děti Na louce 24 listů papíru
  179 Kč
  Do 5ks

  Origami pro děti na louce 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o zlobivém klukovi Kubovi a o lučních zvířátkách, která ho nakonec napravila. Podle návodů a instrukcí si složí zvířátka žijící na louce a nejen ta.

  • Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru

   Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru
   179 Kč
   Ihned k odběru

   Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o chlapci Matějovi, s kterým se vydá na výpravu za dinosaury. Podle návodů a instrukcí si složí svou vlastní sbírku dinosaurů.

   • Kniha Skládej a tvoř nové origami

    Kniha Skládej a tvoř nové origami
    299 Kč
    Do 5ks

    Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

    • Origami Fascinující origami květy

     Origami Fascinující origami květy
     99 Kč
     Ihned k odběru

     Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

     • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

      Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
      Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
      220 Kč
      Ihned k odběru

      Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

      • Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů

       Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů
       Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
       210 Kč
       Ihned k odběru

       Balení papírů na skládání origami obsahuje 36 pestrobarevných papírů o rozměru 8,5 cm x 8,5 cm + záložku do knihy jako dárek. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

       • ORIGAMI šestiúhelník 12 listů

        ORIGAMI šestiúhelník 12 listů
        150 Kč
        Ihned k odběru

        Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

        • Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů

         Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů
         225 Kč
         Na dotaz

         Balení papírů na skládání origami obsahuje 10 žlutých papírů s drobnými bílými kytičkami a zlatými tečkami o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

         • Svět origami (více než 150 skládanek)

          Svět origami (více než 150 skládanek)
          499 Kč
          Ihned k odběru

          Nádherná kniha ve skvělém provedí, kde naleznete až 150 návodů jak si složit např. mládě žraloka, kovboje na rodeu, Elvise a mnoho, mnoho dalšího.

          Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
          •  
          Nákupní košík je zatím prázdný
          TOPlist