Origami

zobrazuji 17 z 7   
 • Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru

  Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru
  Na dotaz
  179 Kč

  Origami pro děti zvířátka 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o neposlušném slůněti Ralfovi a jaho přátelích. Podle návodů si složí vlastní zvířátka a vyzkouší si tím svou šikovnost a trpělivost.

 • Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru

  Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru
  Na dotaz
  99 Kč

  Origami pro děti na výletě 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o ztracené opičce a dětech Vítkovi a Aničce, kteří se jí vydají hledat. Podle návodů a instrukcí si složí svá vlastní zvířátka z kouzelné zamě zvané Origami.

 • Kniha Skládej a tvoř nové origami

  Kniha Skládej a tvoř nové origami
  Do 5ks
  299 Kč

  Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

 • Origami Fascinující origami květy

  Origami Fascinující origami květy
  Ihned k odběru
  99 Kč

  Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

 • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

  Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  220 Kč

  Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

 • Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů

  Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů
  Japonský originál
  Na dotaz
  210 Kč

  Balení papírů na skládání origami obsahuje 36 pestrobarevných papírů o rozměru 8,5 cm x 8,5 cm + záložku do knihy jako dárek. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

 • ORIGAMI šestiúhelník 12 listů

  ORIGAMI šestiúhelník 12 listů
  Ihned k odběru
  150 Kč

  Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

Origami

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist