Doprava zdarma

Origami

zobrazuji 111 z 11   
Více informací

Ve skupině origami máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení origami akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Origami jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině origami mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen origami a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Origami a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině origami máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru

  Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru
  179 Kč
  Ihned k odběru

  Origami pro děti dinosauři 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o chlapci Matějovi, s kterým se vydá na výpravu za dinosaury. Podle návodů a instrukcí si složí svou vlastní sbírku dinosaurů.

  • Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru

   Origami pro děti Na výletě 24 listů papíru
   179 Kč
   Do 5ks

   Origami pro děti na výletě 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o ztracené opičce a dětech Vítkovi a Aničce, kteří se jí vydají hledat. Podle návodů a instrukcí si složí svá vlastní zvířátka z kouzelné zamě zvané Origami.

   • Origami pro děti Na louce 24 listů papíru

    Origami pro děti Na louce 24 listů papíru
    179 Kč
    Ihned k odběru

    Origami pro děti na louce 24 listů papíru je vázaný sešit, v němž si vaše dítko přečte příběh o zlobivém klukovi Kubovi a o lučních zvířátkách, která ho nakonec napravila. Podle návodů a instrukcí si složí zvířátka žijící na louce a nejen ta.

    • Origami 12 úžasných skládanek

     Origami 12 úžasných skládanek
     139 Kč
     Do 5ks

     Origami 12 úžasných skládanek je vázaný sešit, podle kterého si vytvoříte 12 zvířátek (4 snadná, 6 středně těžkých a 2 obtížná). Se zvířátkovými origami si vaše děti procvičí svou motoriku, trpělivost a šikovnost.

     • Origami Fascinující origami květy

      Origami Fascinující origami květy
      99 Kč
      Ihned k odběru

      Sešit obsahuje krásné fotografie skládaných origami květů, šperků. U každé fotografie je podrobný návod jak květ, šperk vyrobit. Tato kniha potěší jak milovníky origami, tak začátečníky. Vyrobené origami vám tak zkrášlí byt a potěší obdarovaného.

      • Set na výrobu origami náušnic

       Set na výrobu origami náušnic
       299 Kč
       Do 5ks

       Set na výrobu origami náučnic využijete pro sebe při výrobě originálních šperků nebo ho můžete darovat. Set obsahuje: knihu s návody, papíry na skládání a drobný šperkařský materiál.

       • Kniha Skládej a tvoř nové origami

        Kniha Skládej a tvoř nové origami
        299 Kč
        Ihned k odběru

        Kniha Skládej a tvoř nové origami obsahuje velké množství podrobných návodů na skládání origami, včetně fotografií hotové skládačky. Ke každé skládačce je ještě krátké povídání od autora o tom, jak skládačka vznikala, komu je třeba věnována, apod.

        • Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů

         Origami japonské 10 cm x 10 cm 40 listů
         Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
         215 Kč
         Ihned k odběru

         Balení papírů na skládání origami obsahuje 40 pestrobarevných papírů o rozměru 10 cm x 10 cm . Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

         • Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů

          Origami s drobnými květy 15 cm x 15 cm 10 listů
          225 Kč
          Do 5ks

          Balení papírů na skládání origami obsahuje 10 žlutých papírů s drobnými bílými kytičkami a zlatými tečkami o rozměru 15 cm x 15 cm. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

          • Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů

           Origami japonské 8,​5 cm x 8,​5 cm 36 listů
           Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
           210 Kč
           Ihned k odběru

           Balení papírů na skládání origami obsahuje 36 pestrobarevných papírů o rozměru 8,5 cm x 8,5 cm + záložku do knihy jako dárek. Skládání origami prověří vaši zručnost, šikovnost a hlavně trpělivost. Je vhodné pro děti od 6 let věku.

           • ORIGAMI šestiúhelník 12 listů

            ORIGAMI šestiúhelník 12 listů
            150 Kč
            Ihned k odběru

            Balení papírů na skládání origami obsahuje 12 papírů ve tvaru šestiúhelníku (od špičky ke špičce 23 cm, od hrany k hraně 20 cm). Všech 12 papírů v balení má stejnou barvu. V nabídce máme papíry žluté, světle modré, světle růžové, fialové).

            Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
            •  
            Nákupní košík je zatím prázdný
            TOPlist