Vějíře

zobrazuji 11 z 1   
  • Vějíř papírový rozkládací s japonským motivem

    Vějíř papírový rozkládací s japonským motivem
    Do 5ks
    260 Kč

    Čínský rozkládací vějíř vyrobený z papíru a bambusu můžete použít jako modní doplněk nebo jako dekoraci na zeď. V horkých letních měsících ho využijte k víření a ochlazení vzduchu.

Vějíře

Ve skupině vějíře máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Vějíře akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Vějíře jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Vějíře mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Vějíře a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Vějíře a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Vějíře máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist