Doprava zdarma

Rýže

zobrazuji 15 z 5   
Více informací

Ve skupině rýže máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení rýže akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýže jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině rýže mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen rýže a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýže a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině rýže máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Rýže na sushi Yume Nishiki

  Rýže na sushi Yume Nishiki
  od 95 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Rýže na sushi Yume Nishiki

  Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu suši. Jedná se o sběr 2013, zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

  • Rýže Haruka na suši 1 kg

   Rýže Haruka na suši 1 kg
   85 Kč
   Ihned k odběru
   Hodnocení majitelů Rýže Haruka na suši 1 kg

   Výborná kulatozrnná rýže na suši, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě suši.

   • Rýže jasmínová

    Rýže jasmínová
    od 69 Kč
    Ihned k odběru

    Dlouhozrnná rýže štíhlého tvaru a střední lepivosti je výbornou přílohovou rýží. Vůně po jasmínu je čistě přirozená a zachutná vám zejména k masu či mořským plodům, ale také například k omáčkám.

    • Rýže Basmati

     Rýže Basmati
     od 95 Kč
     Ihned k odběru

     Velice kvalitní dlouhozrnná rýže původem z Nepálu. Je charakteristická dlouhým štíhlým zrnem, nelepí se, je lehce stravitelná a má jedinečné přírodní aroma připomínající oříšek. Je vhodná jako zdravá chutná příloha.

     • Rýže Kin mai na suši 9,​07 kg

      Rýže Kin mai na suši 9,​07 kg
      599 Kč
      Ihned k odběru

      Rýže Kin mai je kulatozrnná, lepivá rýže, pěstovaná v USA. Je vhodná na přípravu suši a dalších japonských pokrmů. Cena této rýže oproti jiným druhům je velice příznivá.

      Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
      •  
      Nákupní košík je zatím prázdný