Doprava zdarma

Rýže

zobrazuji 18 z 8   
Více informací

Ve skupině rýže máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení rýže akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýže jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině rýže mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen rýže a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýže a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině rýže máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Rýžový papír 200g

  Rýžový papír 200g
  39 Kč
  Ihned k odběru

  Rýžový papír je základem pro thajské závitky. Papír je bezvýrazné chuti, a proto je vhodný k téměř jakékoliv náplni, jako je například kuře, krevety, ryby či těstoviny se zeleninou.

  • Fazole Adzuki 500 g

   Fazole Adzuki 500 g
   55 Kč
   Ihned k odběru

   Fazole adzuki vynikají jemnou oříškovou chutí. Obsahují dostatek bílkovin, fosforu a vápníku a jsou i velmi syté a výživné. Doporučují se při ledvinových onemocněních.

   • Rýže na sushi Yume Nishiki

    Rýže na sushi Yume Nishiki
    od 95 Kč
    Ihned k odběru
    Hodnocení majitelů Rýže na sushi Yume Nishiki

    Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu suši. Jedná se o sběr 2013, zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

    • Rýže Haruka na suši 1 kg

     Rýže Haruka na suši 1 kg
     85 Kč
     Ihned k odběru
     Hodnocení majitelů Rýže Haruka na suši 1 kg

     Výborná kulatozrnná rýže na suši, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě suši.

     • Rýže Nishiki na suši

      Rýže Nishiki na suši
      830 Kč
      Ihned k odběru
      Hodnocení majitelů Rýže Nishiki na suši

      Nejoblíbenější rýže pro přípravu suši, to je rýže Nishiki. Je pěstována v Kalifornii, má krátké kulaté zrno a lepivou konzistenci a její výtečná chuť vás rozhodně nezklame.

      • Rýže jasmínová

       Rýže jasmínová
       od 69 Kč
       Ihned k odběru

       Dlouhozrnná rýže štíhlého tvaru a střední lepivosti je výbornou přílohovou rýží. Vůně po jasmínu je čistě přirozená a zachutná vám zejména k masu či mořským plodům, ale také například k omáčkám.

       • Rýže Basmati

        Rýže Basmati
        od 95 Kč
        Ihned k odběru

        Velice kvalitní dlouhozrnná rýže původem z Nepálu. Je charakteristická dlouhým štíhlým zrnem, nelepí se, je lehce stravitelná a má jedinečné přírodní aroma připomínající oříšek. Je vhodná jako zdravá chutná příloha.

        • Rýže Kin mai na suši

         Rýže Kin mai na suši
         od 75 Kč
         Ihned k odběru

         Rýže Kin mai je kulatozrnná, lepivá rýže, pěstovaná v USA. Je vhodná na přípravu suši a dalších japonských pokrmů. Cena této rýže oproti jiným druhům je velice příznivá.

         Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
         •  
         Nákupní košík je zatím prázdný
         TOPlist