Rýže

zobrazuji 17 z 7   
 • Rýže na sushi Yume Nishiki

  Rýže na sushi Yume Nishiki
  Ihned k odběru
  od 135 Kč
  Hodnocení majitelů Rýže na sushi Yume Nishiki

  Vysoce kvalitní kulatozrnná rýže vhodná pro přípravu sushi. Zrno je kulaté, lesklé a přirozeně lepivé. Je pěstována v Itálii pod dohledem japonských odborníků.

 • Rýže Yume Nishiki hnědá 1 kg

  Rýže Yume Nishiki hnědá 1 kg
  Ihned k odběru
  125 Kč

  Hnědá rýže yume nishiki je vhodná pro výrobu rýžových pokrmů a jako příloha. Jeden hrnek vařené rýže obsahuje pouze 150 kalorií, takže je tato rýže vhodná i při redukčních dietách. Rýže je balená v praktických 500 g vakuových, igelitových pytlících.

 • Rýže Haruka

  Rýže Haruka
  Ihned k odběru
  od 85 Kč
  Hodnocení majitelů Rýže Haruka

  Výborná kulatozrnná rýže na sushi, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

 • Rýže Nishiki na suši

  Rýže Nishiki na suši
  Ihned k odběru
  1 060 Kč
  Hodnocení majitelů Rýže Nishiki na suši

  Nejoblíbenější rýže pro přípravu suši, to je rýže Nishiki. Je pěstována v Kalifornii, má krátké kulaté zrno a lepivou konzistenci a její výtečná chuť vás rozhodně nezklame.

 • Rýže jasmínová

  Rýže jasmínová
  Ihned k odběru
  od 73 Kč

  Dlouhozrnná rýže štíhlého tvaru a střední lepivosti je výbornou přílohovou rýží. Vůně po jasmínu je čistě přirozená a zachutná vám zejména k masu či mořským plodům, ale také například k omáčkám.

 • Rýže Basmati

  Rýže Basmati
  Ihned k odběru
  od 55 Kč

  Velice kvalitní dlouhozrnná rýže původem z Nepálu. Je charakteristická dlouhým štíhlým zrnem, nelepí se, je lehce stravitelná a má jedinečné přírodní aroma připomínající oříšek. Je vhodná jako zdravá chutná příloha.

 • Rýže Kin mai na suši

  Rýže Kin mai na suši
  Ihned k odběru
  690 Kč

  Rýže Kin mai je kulatozrnná, lepivá rýže, pěstovaná v USA. Je vhodná na přípravu sushi a dalších japonských pokrmů. Cena této rýže oproti jiným druhům je velice příznivá.

Rýže

Ve skupině rýže máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Rýže akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Rýže jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Rýže mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Rýže a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Rýže a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Rýže máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist