Doprava zdarma

Polévky

zobrazuji 110 z 10   
Více informací

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • POLÉVKA instantní japonská rajčatová v kelímku

  POLÉVKA instantní japonská rajčatová v kelímku
  39 Kč
  Ihned k odběru

  Japonská instantní nudlová polévka rajčatová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

  • Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku

   Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku
   39 Kč
   Ihned k odběru

   Japonské instantní nudle v sáčku yakisoba jsou velmi snadné a rychlé na přípravu. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a použít na smažení. Získáte skvělý a rychle připravený pokrm.

   • POLÉVKA instantní japonská žampionová v kelímku

    POLÉVKA instantní japonská žampionová v kelímku
    39 Kč
    Ihned k odběru

    Japonská instantní nudlová polévka žampionová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

    • POLÉVKA instantní japonská kari v kelímku

     POLÉVKA instantní japonská kari v kelímku
     39 Kč
     Do 5ks

     Japonská instantní nudlová polévka kari je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

     • POLÉVKA instantní japonská Seafood v sáčku

      POLÉVKA instantní japonská Seafood v sáčku
      25 Kč
      Do 5ks

      Japonská instantní nudlová polévka seafood je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

      • POLÉVKA instantní japonská hovězí v kelímku

       POLÉVKA instantní japonská hovězí v kelímku
       39 Kč
       Ihned k odběru

       Japonská instantní nudlová polévka hovězí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

       • POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku

        POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku
        39 Kč
        Na dotaz

        Japonská instantní nudlová polévka krevetová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

        • POLÉVKA instantní japonská pikantní v kelímku

         POLÉVKA instantní japonská pikantní v kelímku
         39 Kč
         Ihned k odběru

         Japonská instantní nudlová polévka pikantní je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

         • Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku

          Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku
          34 Kč
          Ihned k odběru

          Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

          • Polévka instantní japonská pikantní v sáčku

           Polévka instantní japonská pikantní v sáčku
           34 Kč
           Ihned k odběru

           Japonská instantní nudlová polévka pikantní je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

           Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
           •  
           Nákupní košík je zatím prázdný
           TOPlist