Doprava zdarma

Polévky

zobrazuji 18 z 8   
Více informací

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku

  Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku
  39 Kč
  Ihned k odběru

  Japonské instantní nudle v sáčku yakisoba jsou velmi snadné a rychlé na přípravu. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a použít na smažení. Získáte skvělý a rychle připravený pokrm.

  • Polévka instantní soba teriyaki v kelímku

   Polévka instantní soba teriyaki v kelímku
   49 Kč
   Ihned k odběru

   Japonská instantní polévka v kelímku teriyaki je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a můžete hned konzumovat.

   • POLÉVKA Wakame soup instantní 3 porce

    POLÉVKA Wakame soup instantní 3 porce
    Originální japonský výrobek přivezený přímo z Japonska.
    90 Kč
    Ihned k odběru

    Japonská instantní polévka - 3 porce.Příprava je velmi jednoduchá, stačí sáček vysypat do misky a zalít 200 ml horké vody.

    • Polévka instantní soba kari v kelímku

     Polévka instantní soba kari v kelímku
     49 Kč
     Ihned k odběru

     Japonská instantní polévka v kelímku kari je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a můžete hned konzumovat.

     • POLÉVKA instantní japonská kuřecí v kelímku

      POLÉVKA instantní japonská kuřecí v kelímku
      45 Kč
      Ihned k odběru

      Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

      • POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku

       POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku
       45 Kč
       Ihned k odběru

       Japonská instantní nudlová polévka krevetová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

       • Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku

        Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku
        34 Kč
        Ihned k odběru

        Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

        • Polévka instantní soba chilli v sáčku

         Polévka instantní soba chilli v sáčku
         34 Kč
         Ihned k odběru

         Instantní nudlová polévka soba chilli je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

         Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
         •  
         Nákupní košík je zatím prázdný
         TOPlist