Polévky

zobrazuji 17 z 7   
 • Polévka Cup Noodles Rajčatová

  Polévka Cup Noodles Rajčatová
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka rajčatová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Nissin Polévka instantní japonská seafood,​ 100 g

  Nissin Polévka instantní japonská seafood,​ 100 g
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka seafood je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Polévka Kuřecí instantní

  Polévka Kuřecí instantní
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Polévka Shiro Miso

  Polévka Shiro Miso
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Miso shiro soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Sáček obsahuje 3 porce. Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • Polévka Cup Noodles Hovězí

  Polévka Cup Noodles Hovězí
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka hovězí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Nissin Cup Noodles Wasabi polévka,​ 65 g

  Nissin Cup Noodles Wasabi polévka,​ 65 g
  Na dotaz
  42 Kč

  Pálí, pálí, pálí. Japonská instantní nudlová polévka je rychlá a snadná na přípravu a díky své charakteristické pálivosti vás zahřeje na těle i na duši. Stačí zalít vodou, nechat chvilku stát, aby nudle nabobtnaly a oběd nebo rychlá svačinka je na světě.

 • Nissin Polévka instantní japonská spicy,​ 100 g

  Nissin Polévka instantní japonská spicy,​ 100 g
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka pikantní je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

Polévky

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od několika výrobců Kikkoman, Nissin. Označení Polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist