Doprava zdarma

Polévky

zobrazuji 17 z 7   
Více informací

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

 • POLÉVKA instantní japonská žampionová v kelímku

  POLÉVKA instantní japonská žampionová v kelímku
  39 Kč
  Ihned k odběru

  Japonská instantní nudlová polévka žampionová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

  • Polévka instantní soba teriyaki v kelímku

   Polévka instantní soba teriyaki v kelímku
   49 Kč
   Ihned k odběru

   Japonská instantní polévka v kelímku teriyaki je velmi snadná a rychlá na přípravu a báječně se hodí jako svačina nebo rychlý oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a můžete hned konzumovat.

   • POLÉVKA instantní japonská hovězí v kelímku

    POLÉVKA instantní japonská hovězí v kelímku
    39 Kč
    Do 5ks

    Japonská instantní nudlová polévka hovězí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

    • Polévka instantní soba chilli v sáčku

     Polévka instantní soba chilli v sáčku
     Produkt je novinkou v naší nabídce
     34 Kč
     Ihned k odběru
     • Polévka instantní soba kari v kelímku

      Polévka instantní soba kari v kelímku
      49 Kč
      Ihned k odběru
      • POLÉVKA instantní japonská Seafood v sáčku

       POLÉVKA instantní japonská Seafood v sáčku
       34 Kč
       Ihned k odběru

       Japonská instantní nudlová polévka seafood je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

       • Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku

        Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku
        34 Kč
        Ihned k odběru

        Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

        Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
        •  
        Nákupní košík je zatím prázdný
        TOPlist