Polévky

zobrazuji 19 z 9   
 • Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku

  Japonské instantní nudle yakisoba v sáčku
  Ihned k odběru
  39 Kč

  Japonské instantní nudle v sáčku yakisoba jsou velmi snadné a rychlé na přípravu. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiloženého sáčku a použít na smažení. Získáte skvělý a rychle připravený pokrm.

 • Miso tofu soup japonská instantní polévka 3 porce

  Miso tofu soup japonská instantní polévka 3 porce
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Miso tofu soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Sáček obsahuje 3 porce. Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • Miso shiro soup japonská instantní polévka 3 porce

  Miso shiro soup japonská instantní polévka 3 porce
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  95 Kč

  Miso shiro soup je instantní japonská polévka z miso pasty ze sojových bobů. Sáček obsahuje 3 porce. Obsah sáčku stačí přelít vařící vodou.

 • POLÉVKA instantní japonská kuřecí v kelímku

  POLÉVKA instantní japonská kuřecí v kelímku
  Na dotaz
  45 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku

  POLÉVKA instantní japonská krevetová v kelímku
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka krevetová je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • POLÉVKA instantní japonská kari v kelímku

  POLÉVKA instantní japonská kari v kelímku
  Ihned k odběru
  42 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kari je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, nechat tři minutky stát, aby nudle nabobtnaly a můžete konzumovat.

 • Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku

  Polévka instantní japonská kuřecí v sáčku
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka kuřecí je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Polévka instantní soba chilli v sáčku

  Polévka instantní soba chilli v sáčku
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Instantní nudlová polévka soba chilli je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

 • Polévka instantní soba thajská

  Polévka instantní soba thajská
  Ihned k odběru
  34 Kč

  Japonská instantní nudlová polévka soba thajská je velmi rychlá a snadná na přípravu a dobře vám poslouží jako svačina nebo oběd. Stačí zalít vodou, dochutit obsahem přiložených sáčků a můžete hned konzumovat.

Polévky

Ve skupině polévky máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Polévky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Polévky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Polévky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Polévky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Polévky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Polévky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist