Vějíře

zobrazuji 12 z 2   
 • Vějíř s motivem vlny

  Vějíř s motivem vlny
  Ihned k odeslání
  150 Kč

  Tento čínský rozkládací vějíř je laděn do barev modrá, světle hnědá, krémová s motivem mořské vlny. Je vyroben z látky a dřeva a skvěle se hodí jako originální dárek.

 • Vějíř japonský rozkládací látkový různé motivy

  Vějíř japonský rozkládací látkový různé motivy
  Japonský originál
  Ihned k odeslání
  495 Kč

  Japonský rozkládací vějíř vyrobený z látky a bambusu můžete použít jako modní doplněk nebo jako dekoraci na zeď. V horkých letních měsících ho využijte k víření a ochlazení vzduchu.

Vějíře

Ve skupině vějíře máte na výběr produkty od několika výrobců , Mikosoft. Označení Vějíře akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Vějíře jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Vějíře mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Vějíře a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Vějíře a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Vějíře máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný