Tácy

zobrazuji 2536 z 47     
 • Tác plastový hnědý se zlatým dekorem kulatý 25 x 6 cm

  Tác plastový hnědý se zlatým dekorem kulatý 25 x 6 cm
  Japonský originál
  Ihned k odběru
  850 Kč

  Originální, japonský, plastový tác je určen k servírování sushi.

 • Tác cobalt 30,​5 cm x 20,​5 cm

  Tác cobalt 30,​5 cm x 20,​5 cm
  Ihned k odběru
  435 Kč

  Tác modro-černý se skvěle hodí na servírování sushi, ale je možné na něm podávat i jiný druh pochutin a občerstvení. Vytvořte si krásný servírovací set dokoupením mističky na sójovou omáčku a dalších táců ve stejné barvě.

 • Tác cobalt HL757/​1/​CB 26 cm x 26 cm

  Tác cobalt HL757/​1/​CB 26 cm x 26 cm
  Ihned k odběru
  290 Kč

  Tác modro-černý se skvěle hodí na servírování sushi, ale je možné na něm podávat i jiný druh pochutin a občerstvení. Vytvořte si krásný servírovací set dokoupením mističky na sójovou omáčku a dalších táců ve stejné barvě.

 • Tác s logem 23 x 23 cm

  Tác s logem 23 x 23 cm
  Ihned k odběru
  285 Kč

  Bílý tác s černým lemováním je vhodný na servírování sushi, ale rozhodně se nemusí použít pouze takto jednostranně. Lze na něm servírovat jakékoliv jiné občerstvení a pokrm. Tác můžete pěkně zkombinovat i s jiným nádobím z naší nabídky.

 • Tác černý keramický 29 x 16 x 3 cm

  Tác černý keramický 29 x 16 x 3 cm
  Ihned k odběru
  249 Kč

  Tác černý lesklý je vhodný na servírování sushi, ale rozhodně se nemusí použít pouze takto jednostranně. Lze na něm servírovat jakékoliv jiné občerstvení a pokrm. Tác můžete pěkně zkombinovat i s jiným nádobím z naší nabídky.

 • Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s béžovým lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s béžovým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou se stejným dekorem.

 • Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm

  Tác černý s béžovým lemováním 14 cm x 25 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s béžovým lemováním se výborně hodí na servírování suši a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s hnědý lemováním 14 x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  215 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s hnědým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác černý s bílým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác černý s bílým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Černý tác s bílým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s modrým lemováním 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Ihned k odběru
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s modrým lemováním se výborně hodí na servírování sushi a doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác bílý s béžovým lemováním a motivem vzrostlé trávy 14 cm x 25 cm x 3 cm

  Tác bílý s béžovým lemováním a motivem vzrostlé trávy 14 cm x 25 cm x 3 cm
  Na dotaz
  205 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s béžovým lemováním a motivem vzrostlé trávy se hodí na servírování sushi.Tác lze zkombinovat s malou miskou a s o něco užším táckem se stejným dekorem.

 • Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý

  Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý
  Ihned k odběru
  185 Kč

  Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

Tácy

Ve skupině tácy máte na výběr produkty od výrobce Mikosoft. Označení Tácy akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Tácy jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Tácy mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Tácy a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Tácy a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Tácy máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
 •  
Nákupní košík
je zatím prázdný
TOPlist