Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením viru COVID-19 jsme nuceni omezit provoz našeho obchodu. S účinností od soboty 14. 3. vyřizujeme pouze objednávky s doručením na adresu prostřednictvím přepravce PPL. Osobní odběr v naší prodejně ani ve výdejnách Zásilkovna není dočasně dostupný. Jakmile to bude možné, plný provoz obnovíme. Děkujeme za pochopení, tým Susi.cz.

Tác širomi keramický, hranatý se zvýšeným okrajem větší, bílý

Více informací

Produkt v naší nabídce Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý má objednací číslo 670.

Produkt Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odeslání.

Prodejní cena výrobku Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý je stanovena na 185.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Tác širomi keramický,​ hranatý se zvýšeným okrajem větší,​ bílý

Tento tác je vyroben pouze a jen pro naší prodejnu a nekoupíte ho tudíž nikde jinde na světě. Bílý tác s černým lemováním se hodí na servírování sushi. Doporučujeme tác zkombinovat s malou mističkou a se stejným dekorem.

Vaše konečná cena 185 Kč vč. DPH
Objednací číslo670
Ihned k odeslání
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

Využití

Tác využijete při servírování sushi nebo jiného občerstvení či pochutin. Je vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky. Tento keramický tác je vyroben speciálně pro naší prodejnu, a proto ho nikde jinde nekoupíte. Každý tác je vyroben a ozdoben ručně, takže každý kus je vlastně originál.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte bílý tác s černým lemováním o rozměrech 25 cm x 14 cm x 1,5 cm, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Materiál: Keramika, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.
  • Barva: Bílá s černým lemováním
  • Rozměry: 25 cm x 14 cm x 1,5 cm
  • Použití: Na servírování sushi nebo jiného občerstvení.
  • Země původu: Česko.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný