Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky)

Více informací

Produkt v naší nabídce Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky) má objednací číslo 35707.

Produkt Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky) je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odběru.

Prodejní cena výrobku Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky) je stanovena ma 395.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky)
Japonský originál
  • Velký obrázek - Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky)
  • Velký obrázek - Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky)
  • Velký obrázek - Set pomůcek k přípravě sushi (2 tvořítká,​ rohožka,​ lopatka,​ 2 hůlky)

Plastové tvořítko se používá na výrobu rýžových bochánků na nigiri sushi. Pomocí něj vytvoříte velice snadno a rychle 5 stejných rýžových bochánků, které si pak dozdobíte podle své chuti a fantazie. Pomocí maki tvořítka vytvoříte krásné, úhledné rolky.

Vaše konečná cena 395 Kč vč. DPH
Objednací číslo35707
Ihned k odběru
Kdy zboží dostanu?

Specifikace

Popis produktu

O Setu pomůcek k přípravě sushi

Nigiri sushi jsou malé rýžové bochánky s plátkem syrové ryby nebo plátkem vaječné omelety. Mohou být převázány třeba pažitkou nebo páskem z mořské řasy Jakisushi nori. Maki sushi jsou rýžové válečky plněné různými přísadami a jsou zabalené v řase Jakisushi nori.

Využití

Plastové tvořítko na výrobu rýžových bochánků na nigiri sushi se používá velice snadno. Stačí jen uvařenou rýži na sushi napěchovat do tvořítka, přitlačit víčkem a následně vyklopit 5 stejně tvarovaných a stejně velkých bochánků, které si pak můžete sami podle své chuti dotvořit a vyrobit si nigiri sushi. Tvořítko vám rozhodně ušetří práci a rýžové bochánky budete mít jeden jako druhý. U maki se krabička naplní uvařenou, ochucenou rýží. Takto naplněná krabička se vloží do další krabičky. Na rýži pokladneme suroviny a přiklopíme třetí krabičkou a zamáčkneme. Vyndáme vrchní díl a krabičku opatrně otočíme na již připravenou rohožku s řasou. Krabičku sundáme a máme krásně vytvarovanou rolku. Rohožkou rolku zarolujeme do řasy. Hotovou rolku nakrájíme na kolečka ostrým nožem na sushi.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte set na přípravu maki a nigiri sushi, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Balení: Papírový obal
  • Obsah balení: 2x hůlky, 1x tvořítko na nigiri sushi, 1x tvořítko na maki sushi, 1x bambusová rohožka, 1x bambusová lžíce
  • Země původu: Japonsko
  • Použití: Na výrobu maki sushi a nigiri sushi.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný