Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​

Více informací

Produkt v naší nabídce Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​ má objednací číslo 35881.

Produkt Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​ je u nás v katalogu evidován s dostupností Ihned k odběru.

Prodejní cena výrobku Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​ je stanovena ma 0.00 Kč, včetně DPH.

Cena za doručení produktu na vámi zvolenou adresu je platná dle aktuálního ceníku, osobní odběr v naší prodejně je zdarma.


Velký obrázek - Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​
  • Velký obrázek - Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​
  • Velký obrázek - Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​
  • Velký obrázek - Set na přípravu sushi v dárkové krabici IV.​

V tomto setu najdete suroviny, které jsou potřebné při výrobě sushi. Dárkově balený set obsahuje pouze 1 x růžový zázvor 200 g, NEOBSAHUJE růžový zázvor 180 g (jedná se o chybu na webu).

Produkt se již neprodává a je vyřazen z naší nabídky.

Výhodný set obsahuje

Kikkoman Sójová omáčka, 150 ml

Přírodní sójová omáčka Kikkoman se získává čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice. Toto menší balení se hodí především pro domácí použití.

Jakisushi nori Edomae 10 plátků 25 g

Plátky mořské řasy Yaki sushi nori jsou určené k přípravě rolek maki sushi. Z těchto plátků lze nastříhat i tenké proužky, kterými je možné převázat a ozdobit nigiri sushi nebo je použít do polévek či omáček.

Kikkoman Rýžový ocet Sushisu ochucený, 300 ml

Originální japonský ochucený rýžový ocet je nejdůležitější ingrediencí při přípravě rýže na sushi. Je vyráběn známou značkou Kikkoman a využijete ho také jako přísadu do zálivky na salát nebo do marinád na maso a ryby.

Sushimat rohož na rolování sushi

V japonské kuchyni označována jako "makisu" využívaná na přípravu potravin, nejvíce při výrobě sushi. Existují dva druhy rohožek, kulatá a placatá.

Haruka Rýže na sushi, 1 kg

Výborná kulatozrnná rýže na sushi, pěstovaná v Itálii. Její zrno je krátké, kulaté a lepivé, rýže je tedy 100% vhodná k přípravě sushi.

House Foods Wasabi pasta, 43 g

Wasabi pasta, která obsahuje 0,2 % pravého japonského křene. Wasabi pastou potíráme bochánky připravené z rýže nebo smícháme wasabi pastu se sójovou omáčkou a do ní hotové sushi namáčíme.

Daruma Zázvor růžový krájený, 200 g

Nakládaný zázvor by se měl stát nedílnou součástí při servírování sushi, je to jedna z tradičních příloh k sushi rolkám. Jeho růžová varianta má oproti bílé ostřejší chuť.


Specifikace

Popis produktu

O sushi

Sushi je japonský pokrm, který zachutná každému. Delikátní mistrovská dílka, ručně formovaná, upravená do tvaru kornoutku nebo podávaná na tácku, jsou opravdovým estetickým a kulinárním zážitkem. Japonci věří, že jídlo má oslovit všechny smysly, proto v japonské kuchyni vládne zvláštní pečlivost. Exoticky působící rýžové jednohubky pro labužníky jsou velice populární. Jejich rozmanitost je neuvěřitelná, výběr přísad takřka neomezený, příprava tradiční a rozšířená. Sushi se podává jako předkrm, hlavní jídlo nebo jako součást vícechodového menu. Pojídá se buď hůlkami, nebo rukama. Jednohubka se ponoří do směsi sójové omáčky a wasabi a vloží se celá, bez ukusování, do úst a zajídá se malým kouskem nakládaného zázvoru, který by měl neutralizovat chuť v ústech před dalším soustem.

Použití

V tomto setu naleznete suroviny, bez kterých se při výrobě sushi prakticky neobejdete: rýži na sushi, rýžový ocet, sójovou omáčku, mořskou řasu, nakládaný zázvor, wasabi pastu a sushimat rohož.

Co je obsahem dodávky

Při objednání tohoto produktu obdržíte set surovin na sushi v dárkové papírové krabici, v počtu kusů, který si objednáte.

Parametry

  • Obsah balení: Jakisushi nori Edomae 10 plátků 25 g, sójová omáčka Kikkoman 150 ml, ochucený rýžový ocet Sushisu 300 ml, rohožka na rolování sushi, rýže Haruka 1 kg, zázvor Amasu shoga nakládaný růžový 180 g JFC, wasabi pasta House Foods japonská 43 g, dárková papírová krabice.
  • Využití: K přípravě sushi.
Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
  •  
Nákupní košík
je zatím prázdný